трай бабо за хубост или по-точно затвори си очите

  • 3 290
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
колко от вас са станали жертва на модата?
преди 6 г. горе-долу навлезнаха острите обувки на мода и с това краят на хубавите крака! #2gunfire
винаги съм била с много красиви,добре оформени пръсти и изящни стъпала,но стараейки се да съм много готина и задължително облечена по последен писък на модата,си съсипах краката.говоря конкретно за острите обувки.елате сега да ми видите краката....... все едно слон е стъпил върху тях и всичко е тръгнало в противоположна насока.пръстите са ми се свили и са почти един върху друг.кокалчетата им са изкочили-никаква симетрия  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
само като си поглена краката и ми се вие Sick
колко от вас продадоха истинската си красота-дар от бога за моментната?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 432
на моите ни6то им няма ,въпрки 4е нося само остри боъ6тааааа............хмм.......може би не е от объвките?  bouquet

# 3
  • Мнения: 6 167

newsm34
извинявай, какво смешно има?!
имам приятелка, която вече втора операция прави, от изостряне и изскачане на кокълчето на палеца.

към авторката - може да си модерна и да не си тъпа.
'трай бабо за хубост'не означава да се инвалидизираш на млади години.

по темата ти - нямам склонност към всяко нещо, което е просто модерно.
модерни са много неща, аз ценя модата, като изкуство и това е, което ме интересува в нея. не бих се подложила на мъчения, за да ме хареса Иванчо и да ме вози в БМВто си, сам той облечен по анцунг. Примерно.

# 4
  • Мнения: 1 290
Ами да смешно е за мен,примерно това "колко от вас продадоха истинската си красота-дар от бога за моментната?",каква драма ,какво чудо ooooh!,какво да кажат хората със здравословни  и сериозни проблеми newsm78 Надявам се да не подразня никой ,мое мнение:peace:

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами да смешно е за мен,примерно това "колко от вас продадоха истинската си красота-дар от бога за моментната?",каква драма ,какво чудо ooooh!,какво да кажат хората със здравословни  и сериозни проблеми newsm78 Надявам се да не подразня никой ,мое мнение:peace:

Аз имам дете със здравословен проблем, но това не ме обижда и мога да пиша и тук. От стремеж към красота човек може много да си навреди и това изобщо не е смешно. Всички тези девойки които днес ходят с голи пъпове утре ще реват за деца и ще си осиновяват. Аз на младини само от по-леко обличане - защото видите ли ме е срам да ходя с потник под престилката, си докарах такъв цистит че ще го лекувам безуспешно цял живот. Както и проблеми с бъбреците и кръста при всяко застудяване. От една козметика пък преди години ми излязоха ужасни дълбоки пъпки и за да ги излекувам успешно дадох немалка сума пари, доста от времето си и сега ползвам само определена козметика препоръчана ми от лекар.

Темата си е много сериозна и предлагам така да подходим към въпроса.

# 6
  • Мнения: 2 952
 Rolling Eyes Помислих,че темата за хубостта ще стане веселка................Ще проверявам и ако е така , че се включа и аз  Wink

# 7
  • Мнения: 2 673
За много години на всички! ДА се здрави и обградени с любов! ако мога да се включа с това по ТЕМАТА:
1. по-малко изкуствени блондинки!
2. по-малко голи пъпове през зимата!
3. по-малко неудобни дрехи и обувки!
4. по-малко силикон!
5. по-малко диети!
6. по-малко пиърсинг!
7. по-малко макияж!
8. по-малко ноктопластика
9. по-малко козметична хирургия
10. по-малко ядове...

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не харесвам остри обувки и не нося, краката са ми добре. Не обичам да следвам модата, за мен това си е чиста робия. Но е истински ужас като тръгна по магазините докато намеря нещо което ми допада. Дрехите са кич, а обувките са... нямам думи. Не мога да разбера жени с 40 номер как слагат остри обувки, краката им изглеждат като лопати. Едно време жените са носели обувки с по малък номер за да им изглеждат краката малки, а сега всичко се обърна на обратно. Всяка крайност е  за лошо.

# 9
  • Мнения: 625
       Не обичам неудобни неща, дори и модерни, за мен е важно преди всичко удобството , още повече за краката Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 35 897
Винаги намирам нещо модерно и удобно.
Ако е модерно, но е неудобно- не го нося  Wink

# 11
  • Мнения: 6 164
Не мисля, че е от обувките Thinking
Доста мъже страдат от същото, а не носят островърхи обувки. Според мен е генетично.
Peace

# 12
  • Мнения: 56
Когато излязоха на мода тези остри чепици честно казано бях възмутена. Гледах ги и се чудих, и се маех как може това нещо да е модерно. Бях си казала , че такова чудо няма да нося. И тъй като вече два сезона патърках все едни и същи обувки бях решила, че е време да си купя нови. След няколко дневни обиколки по магазините бях се отчаяла - ами то нямаше нищо друго освен "обувките на Малкия Мук"  Shocked Еми, явно вече бях привикнала с гледката...взех си. Дори започнаха да ми харесват по едно време, а когато е и с висок ток- честно казано според мен дори правят крака по-елегантен.
........ newsm78, сега пък ще трябва да свиквам с нова гледка...БАЛЕРИНСКИТЕ ПАНТОФКИ  Simple Smile
Какво да се прави...МОДА.
Важното е да се чувстваш комфортно!!!
.............................................................
/от тая нова мода- немога да си дода (дойда)/

# 13
  • Мнения: 1 120
за много години  Hug
очаквах темата да се приеме малко по-весело.съжалявам,ако съм направила поводи за кавги и дразнене.аз лично не се обиждам и подминавам всичко.пожелавам и на вас да е така през новата година-трудно се постига,но после е супер,нищо не си слагаш на сърцето и душата и е по-леко  Grinning
а относно самата тема-сега краката така са ми се деформирали,че скоро ми се наложи да обуя гуменки и след 10 мин ходене краката ме боляха.видимо кокалчето на палеца не е чак толкова изхвръкнал(виждала съм такива,които стърчат като нож) но като сложа нормални-обли обувки умирам от болка,а преди  не ми се е случвало.консултирах се по темата с няколко приятелки и се оказа,че и те имат този проблем
п.с. никога не съм се обличала по-специално заради мъжете,дори ги игнорирам  #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 120
момичета,с темата не фиксирах само проблема с краката  Peace
Аз имам дете със здравословен проблем, но това не ме обижда и мога да пиша и тук. От стремеж към красота човек може много да си навреди и това изобщо не е смешно. Всички тези девойки които днес ходят с голи пъпове утре ще реват за деца и ще си осиновяват. Аз на младини само от по-леко обличане - защото видите ли ме е срам да ходя с потник под престилката, си докарах такъв цистит че ще го лекувам безуспешно цял живот. Както и проблеми с бъбреците и кръста при всяко застудяване. От една козметика пък преди години ми излязоха ужасни дълбоки пъпки и за да ги излекувам успешно дадох немалка сума пари, доста от времето си и сега ползвам само определена козметика препоръчана ми от лекар.

Темата си е много сериозна и предлагам така да подходим към въпроса.
това тук също са много сериозни проблеми
в друга тема бях писала,че моя приятелка до скоро ходеше САМО сгол кръст през зимата,получи възпаление и яйчниците и отказаха  Sad не виждам това да не е сериозен проблем за едно момиче.тежка цена плати за красотата си(ако може дори така да се нараче)...

Общи условия

Активация на акаунт