въпрос за никненето на зъби

  • 523
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
първите ни два зъба ни излязаха когато беше на 4мес. доста раничко.и от тогава нямаме нови.иот извесно времв можеби от около месец е много неспокоина и вечер доста си поревава.вечер не иска да заспи и се налага понякога да я преспивам на ръце,за което бях много против но....а тя преди си заспиваше самичка,като си изяде млякото вечер и за няколко секунди е заспала сама и така до кам 6h. сутринта.развалихме цялата дисциплина.от наи послушното бебе стана наи ревливото.но това няма толкова голямо значение.въпроса ми е че тя няма трети зъб а реве?вече сме на 9мес. не трябваше ли да имаме трети зъб?възможно ли е толкова бавно да избиват?и ако може да ми кажете нещо по ефикасно обезболяващо.аз давам по рядко панадол и мажа с дентиндкс които много не помага.благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 8 242
Нашите са тръгнали да избиват от 3тия месец УЖ.. Ама още няма и следа..  Rolling Eyes
А шо нерви хвърля милия  ooooh! Аз да не говоря  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 480
Няма значение това, че от 5 месеца нямате нов зъб. Не е казано, че като са тръгнали ще излезнат веднага всичките. И при нас застоя в момента е 5м. без ново зъбче. Мажа венците с gengigel и съм се заредила с търпение.

# 3
  • Мнения: 1 382
При всяко дете си е индивидуално Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 236
Ние още нямаме зъбки, но следя темите- една майка беше писала някъде, че при нейното дете повече го болели горните като излизат. И аз незнам за какъв период пробива зъбчето- моята дъщеричка също стана неспокойна напоследък и си мисля, че може да има някое зъбче на път.

# 5
  • Мнения: 1 081
Здравейте:) Нашият юнак няма нито едно зъбче още, а венците му така се белеят...а как реве непрестанно...вече и на разходките почна да се дере...за нощите да не говоря. Пробвах всичко що е на пазара за мазане, лошото е, че почти всички имат ограничения в броя на ползването. Скоро купих един нов гел-PANSORAL  се казва, френски, цената му е около 5 лева, може да се маже колкото е необходимо, уж бил безвреден. Засега това е единственото нещо, с което спасявам поне нощния сън.

p.s. Между другото аптекарката, която ми го препоръча, каза, че се внася от скоро, и най-вероятно се предлага само в по-големите вериги аптеки.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Скоро купих един нов гел-PANSORAL  се казва, френски, цената му е около 5 лева, може да се маже колкото е необходимо, уж бил безвреден. Засега това е единственото нещо, с което спасявам поне нощния сън.

Да, и аз купих същото гелче преди месец - от 2 дни имаме 2 зъбчета вече  Whistling Laughing
Мисля, че има ефект, а аптекарката ми каза, че е по-малко вреден от другите гелчета, защото имат лидокан в съставките си, а този е на билкова основа  Peace

# 7
  • Мнения: 79
8 mesec ni probiha dvata dolni i ot togava nisto.
Zaredila sam se s tarpenie i 4akam  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт