Късмети за баница на английски, трябват ли ви?

  • 30 515
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Понеже се тормозих досега да ги измислям, казвам да пусна , че са спестя на някого тормоза  Laughing
Ако се сетите други, добавете! Предполагам още не сте забъркали баниците Wink


It's your luck this year, lots of crazy parties and beer !(Party)
   
Peacefully 2006 is going, but next year  - lots of lawn mowing!   (Work)
   
There is no maybe, next year you are gonna have a baby!   (Baby)
   
Honey, next year is gonna bring you lots of money!(Money)
   
It might be a crazy guess, but believe me, you are gonna start a business! (Business)
   
Don't rely on help from above, you are gonna fall in love!   (Love)
   
Don't cry that this year ends, you are gonna have a lots of friends!   (Friendship)
   
This year you were kinda stuck, but next one- lots of luck!   (Luck)
   
Its your future's foundation, you are gonna start a new education!   (Education)
   
Don't forget its your call, cause you are gonna win the Power Ball!   (Lotto)
   
In 2007 God bless, you are gonna have huge success!   (Success)
   
You don't need a wealth, you are gonna be in good health!   (Health)
   
No visits to a bar!You are gonna drive a new car!   (New car)
   
Happiness for you and your spouse, you are gonna have a new house!   (New house)
   
You will have an opportunity to grab- you are gonna get a new job!   (new job)
   
More suitcases to carry, you are gonna get married !   (Marriage)
   
This is no fraud, you are gonna travel abroad!   (Travel abroad)
   
Your friends are gonna work like crazy, but you can afford to be lazy!   (Laziness)
   
In your job a lots of motion- you are gonna get a big promotion!   (Promotion)

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 07:36 от Tandoori

# 1
  • Мнения: 1 436
Ау, страхотни са  Mr. Green. Мерси   bouquet. Аз мислех само да пиша success, luck, т.н.

# 2
  • Мнения: 7 091
Ау, разкошни са  Mr. Green. Мерси   bouquet. Аз мислех само да пиша success, luck, т.н.

Моля Simple Smile Надявах се поне на 1 човек за НГ да спестя мисленето Simple Smile
Мисията изпълнена Wink  bouquet

# 3
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
И от мен благодаря, иначе щяхме да се разминем само с по една - две думички.

# 4
  • Мнения: 6 167
Ау, разкошни са  Mr. Green. Мерси   bouquet. Аз мислех само да пиша success, luck, т.н.

Моля Simple Smile Надявах се поне на 1 човек за НГ да спестя мисленето Simple Smile
Мисията изпълнена Wink  bouquet

леле, тандоорииии! страшни са! браво! запазвам си ги.
на италиански не можеш ли да измислиш ( шегувам се Wink)


# 5
  • Мнения: 3 478
Тандури, супер си! Аз тъкмо си мислех че ще трябва да прежеждаме сега нашите като ги теглят. Майка ми донесе готови от българските ама нали ще празнуваме с тукашни колеги и познати та тези ще ми дойдат супер. Благодарско Hug

# 6
  • Мнения: 3 367
Тандури,мерси,спести ми време и мозъ1на тъкан...
да кажа 1е аз в баницата слагам номерца и после гледаме по списъка кой късмет кой е,по-бързо е,по-малки са и пр екстри
Весела НГ на вси1ки!

# 7
  • Мнения: 7 091
Моля, моля Simple Smile
Анете, аз да ти кажа как направих- принтирах, изрязах, сгънах, сложих във фолио и днеска бутам в баницата! Simple Smile
Лени, да ги напиша, ама италианския не ми е от силните страни  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 212
И аз надниках в този форум и попаднах на таз находка, Тандори супер са...много забавни и същевременно хубави като пожелания...само дето аз изключих по своя инициатива едно - второто, което е че ще се работи много усилено  Embarassed Mr. Green

виж ако можеше да сложа няколко поне с бебета нямаше да се замисля, ама е само един, трябва да играя честно все пак Grinning

# 9
  • Мнения: 11 309
Моля, моля Simple Smile
Анете, аз да ти кажа как направих- принтирах, изрязах, сгънах, сложих във фолио и днеска бутам в баницата! Simple Smile
Лени, да ги напиша, ама италианския не ми е от силните страни  Sunglasses
Аз пък не ги бутам вътре между корите, ами навивам листчетата на клечки за зъби и забучвам отгоре на парчетата като я изпека. Така правих миналата година за коледното парти на хора ни, поискаха тази година пак, за в къщи - по същия начин.

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тандори,
Да си призная, че не ми остана време да измислям и използвах твоите. За което   bouquet
На мен ми се падна новата работа и здравето. Другите си отидоха наистина по разпределение.... Wink

# 11
  • Мнения: 7 091
Тандори,
Да си призная, че не ми остана време да измислям и използвах твоите. За което   bouquet
На мен ми се падна новата работа и здравето. Другите си отидоха наистина по разпределение.... Wink

Радвам се, че са влезли в работа! Нашите приятели американци вчера се забавляваха страхотно да ровят за късметите  Grinning И казаха , че догодина на НГ пак са у нас  Joy

Общи условия

Активация на акаунт