Питена относно Стодал?

  • 4 185
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Вики е с кашлица, беше и с Т, но вече няма.Пие Аугментин и кларитин за кашлицата.Бях започнала да й давам и Стодал, но реших, че е по-добре да го спра.Педито на прегледа нищо не каза за Стодала, а по думите на аптекарката "Ако не й помогне, поне няма да й навреди", та питането ми е да го започна ли пак, защото много кашля като си легне, направо е някакъв ад, преди да заспи кашля яко, и после док към 7 нищо, после в 7 пак се започва, но по-малко, и цял ден, когато не лежи, е права кашля адски рядко.

# 1
  • Мнения: 2 534
На Поли Стодала не и помага изобщо , та даже заради това , че упорино и давах от него няколко дни стигнахме до по-силни сиропи
В момента сме на Вентолин , който аз недолюбвам , но положението е сериозно . Тази нощ кашля в продължение на 5 часа , това никога не е било , максимум час , а сега ...цяла тежка , будна нощ .
 В добавка към Вентолина педито предписа и Мукосолван , но малката категорично отказва да го пие , горчи й .
Затова се чудя кой друг сироп е отхрачващ , за да купя него , като заместител на Мукосолвана

Да добавя , че и някаква паста за мазане на гърдите ни изписа , такова нещо досега не и бях мазала . Мирише на камфор

# 2
  • Мнения: 377
И Гого се беше влошил от тоя студал и като попитах педито тя каза че според нея не действал .Има и други хомеопатични сирапи които помагат и сме ползвали-Мукоплант на д-р тайс и проспан.Пробвай с тях и те няма да навредат ама според мен помагат.Успех!

# 3
  • Мнения: 114
"Мукоплант "-а  има много добър отхрачващ ефект (поне при нас де).Аз също не съм доволна от "Мукосолван"  -  малкия повръщаше от него и нямаше никакъв ефект върху кашлицата , а за "Стодал" не знам  не сме пили от него , но чувам все негативни отзиви .Пробвай с "Мукоплант"наистина е много ефикасен сироп , освен това и е на билкова основа ..така че ако няма полза -няма и вреда   Peace .

Общи условия

Активация на акаунт