до кога използвахте проходилката?

  • 1 845
  • 49
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
много е изписано от кога, а моят въпрос е ДО кога? докато проходи съвсем стабилно ли, при вас колко време продължи този процес (от стабилното крепене на кръста на детето до напълно самостоятелно ходене?

# 1
  • София
  • Мнения: 480
За мен проходилката бе напълно излишен разход. Започнах да го слагам на 8м. и то не искаше да стои много в нея, а някъде на 9-9.5м. въобще не ставаше дума да го слагам. Така си разчепваше краката, че беше невъзможно.  Ползвахме само музикалния плот.

# 2
  • Мнения: 1 555
Ами аз сина ми го сложих на почти 8 месеца много се кефише, но на 9 месеца реши нашия, че ще лази и тогава проходилката стана излишна ! Определено мога да кажа, че пълзенето е за предпочитане пред проходилката, но е изписано много за и против така че да не задълбавам!
А и ако детето е само в проходилката как ще разбереш кога е готово да се пусне само да проходи, трябва да е на земята и да се оправя само  Naughty Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 499
До никога.Няма да използвам проходилка.

# 4
  • Мнения: 999
веднага щом проходи спрях да я слагам. не съм чакала да проходи стъбилно.

# 5
  • Мнения: 76
И С ДВЕТЕ МИ ДЕЦА ИЗОБЩО НЕ СМЕ ИЗПОЛЗВАЛИ ПРОХОДИЛКА. СПОРЕД МЕН НЕ ТОВА НЕ Е МНОГО НУЖЕН "УРЕД"....

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 702
С голямата не съм използвала. С малката също няма да ползвам.
Освен че е излишен, мисля, че е и вреден уред.

# 7
  • Мнения: 6 461
Голямото ми дете беше в проходилка един месец.
Сложихме го в7ми и края на 8ми месец вече беше направил каскада с паяка и го махнахме.
Благополучно проходи на 10месеца и 16дена Wink

Малкото ми дете беше до годинката в паяка .Сложихме го когато беше на 7 месеца.
Пламчо проходи на 1година и 22 дена Wink

# 8
  • Мнения: 817
Веднага щом проходи, не съм чакала и аз да стане стабилна. Общо взето 2-3 месеца я ползвахме

# 9
  • Мнения: 1 382
Много малко я ползвахме и то предимно навън пред гаража, до 10 месец, след това застудя и повече вкъщи стояхме Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И при двамата я ползвах докато направиха първите крачки,сложих ги на около 5месеца и на 10 бяха проходили от тогава спрях и да ги слагам в нея а и те не искаха вече.

# 11
  • Мнения: 7 803
децата ми не  използваха проходилка  Naughty

# 12
  • Мнения: 7 186
И моето дете не е ползвало проходилка.

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От 8 до 9 месец.

# 14
  • Мнения: 134
И моето дете не е ползвало проходилка, за мен това е абсолютно ненужен уред.

Общи условия

Активация на акаунт