Рок танците в Шоуто на Слави

  • 522
  • 3
  •   1
Отговори
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Здравейте сладури! Предлагам Ви след всеки танц да си пускаме нова тема, а защо не и анкета!?
  И така лично аз харесах начина на оценяване да е в края след  танците. Така като, че ли е по справедливо. Вие какво мислите?

# 1
Да,начина на оценяване в края на танците определено е по-добър.Много добре се справят участниците,отново беше много забавно да ги гледам.На мен ли така ми се струва или Слави си има определен начин на влияе на комисията за определени хора,просто със самите му изказвания преди и след като са танцували,оценката веднага се покача,или пък намаля,зависи какво изказване е направил Thinking

# 2
  • Мнения: 2 978
Естествено, че им влияе тази гад. Влияе на всички...Като толкова искаше да си беше той сам жури..егати и изрода. Много ме дразни.
Хем прави шоу, хем уж не се бърка, ама само пили на главите на журито #Cussing out

Смешник Sick

# 3
  • Мнения: 2 641
Да по добре е в края да се оценява. Но то е толкоз субективно, за нас обаче какво значение има в края на краищата Simple Smile Важното е че доста се смея и съжалявам , че  като бях на 20 нямаше такива неща - аз обичам да се забавлявам с танци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт