От 1 месец Велина диша само през устата... От какво може да е?

  • 1 187
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Мили, мами, от около 1 месец дъщеря ми диша предимно през устата /дотогава го правеше през носа/. Сега пъшка и диша като възрастен човек. Прегледа я педито, но нищо не откри - нито е болна, нито има запушен нос.
През нощта си диша съвсем нормално - през носа. От какво може да е и притеснително ли е? Все пак си поисках направление за "УНГ", но часът ми е чак за средата на януари.
Благодаря ви за отговорите предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 393
Според мен е някаква фаза, след като няма проблем и през ноща си диша през нослето... Thinking Thinking Thinking newsm78

# 2
  • Мнения: 747
Tрета сливица newsm78

# 3
  • Мнения: 891
И аз това мисля.  Confused
Но все пак, специалиста УНГ ще ти каже

# 4
  • Мнения: 5 183
И аз за проблем със сливиците си помислих. На наши приятели дъщерята е ве4но с много големи сливици. Диша тежко ве4ер, даже хърка ... Махнаха й ги преди няколко седмици.

# 5
  • Мнения: 326
Педито каза, че 3-тата сливица се появява чак след годинка.... Сигурно е друго. Ще чакам УНГ да каже... Благодаря на всички, които ми писаха и весело посрещане на Новата 2007 година, майчета-европейки! Hug

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Педито каза, че 3-тата сливица се появява чак след годинка....
Бре, моето педи пък каза, че се появява след втората година FlutterНе искам да те отчайвам, но заради подобен проблем обиколихме много УНГ и все казваха, че нищо му няма.Но той от както се е родил все му хърка носа като диша.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Моят син диша като възрастен човек и по-точно като запъхтян човек или като кученце когато се радва на нещо! Даже с татко му се майтапим като му казваме да изгони палаша!
Дано ви няма нищо! Hug

# 8
  • Мнения: 475
Вече сте големи,но мисля,че може и да е от зъбките.На нас сега започват да ни растат и е някакъв ужас,постоянно ни текат сополи,а видимо няма такива в носната кухина и също диша трудно през носа.Иначе през нощта няма проблеми,диша си нормално. smile3524

# 9
  • Мнения: 5 362
И аз това мисля.  Confused
Но все пак, специалиста УНГ ще ти каже
И аз това си помислих,че е.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И аз "залагам" на третата сливица. Откакто се помня аз самата дишам предимно през устата  ooooh! А запуши ли се малко и носът ми... вечер сигурно хъркам, но нямам истински доказателства  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт