Пречила ли ви е бременността?

  • 3 726
  • 103
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Вече съм в началото на 7ми месец, но просто вече не издържам ooooh! Тежко ми е, едвам дишам, като слон съм - дебела и тромава, но най-неприятното е, че броя, буквално броя дните до края Sick Имам чувството, че накрая ще съм загубила до такава степен търпение, че ще се изпокарам с всички наоколо. Само пъшкам и охкам, а да кажеш че съм качила прекалено много - не ThinkingДо сега съм качила 9 кг, но коремът ми е доста голям, за дупето да не говорим... ooooh!
Имали ли сте чувството, че този ад няма да свърши?

Не знам защо, но с първата бременност не съм се чувствала така, вярно чувствах се ужасно грозна, но чак пък да нямам търпение да родя - не. Тогава се чувтвах горда с бременността си, а сега чевствам само бреме и нетърпение да се освободя от него Sick

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Било ми е тежко, но чак да го нарека ад не бих казала! Naughty

# 2
  • Мнения: 1 006
Ох, скъпа, и аз така се чувствах по едно време Wink Даже като влязох в болницата (около 20 дена преди термин) съвсем нямап търпение Crazy
Обаче, колкото повече наближаваше, толково по-не ми се искаше да се ражда Joy, а като почна раждането - съвсем не исках да раждам Joy hahaha
Успокой се, мисли позитивно, мисли за тези два месеца като за време, което да прекараш интензивно с по-голямото си детенце, нали после ще имаш повече ангажименти към бебчето Peace
Нали знаеш, че безкрайна бременност няма, подари си някакви глезотийки исе успокой!
Весело посрещане на 2007 и леко раждане на здрав бебок!!!

# 3
  • Мнения: 5 393
На мен изобщо не ми пречеше, карах много лека бременност.Можех да правя всичко-да шофирам, да си връзвам сама връзките на обувките, горещината(родих края на Август) също не ми пречеше.
Всяка бременност е различна.Опитай се да се разсейваш от тези мисли по някакъв начин.Ходиш ли на работа? Това е добър начин за разсейване, разхождай се също, срещай се с приятели.Ако се чувстваш грозна, прекарай известно време в грижи за себе си.9кг наистина не са никак много.Аз напълнях 16кг.
Успех, пожелавам ти да се почувстваш по-добре и да изкараш спокойно и приятно цялата си бременност.  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 10 982
Засега не ми тежи и не ми пречи по никакъв начин, но ще видим от другия месец как ще е  Wink

# 5
  • Мнения: 7 186
И аз изкарах лека бременност. Е, последния триместър има известен дискомфорт, но няма как. Confused
Небременна си ми е най- добре. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 499
Чувствах се прекрасно, особено последните месеци /защото първите деня ми протичаше в повръщане/.Не знам как ще ми е с втора бременност.Имам една приятелка, която беше бременна заедно с мен /термина ни беше на една и съща дата/ дето беше бременна за 2-ри път и постоянно повтаряше "Ох, писна ми да съм бременна", а първия път направо се чувстваше супер, така че може би е нормално.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не ми пречеше, единствения дискомфорт ми беше притаискането на ребрата от бебето.Качих 12кг, но до последно си се движих нормално.Имаш още малко мъчения, успех!

# 8
  • Мнения: 5 026
Не ми пречеше, единствения дискомфорт ми беше притаискането на ребрата от бебето.Качих 12кг, но до последно си се движих нормално.Имаш още малко мъчения, успех!
И при мен беше точно така. Леко раждане!

# 9
  • Мнения: 305
Аз съм в началото на осми месец-не съм много голяма,ама честно да ти кажа само пуфтя Whistlingвсе нещо не ми е наред.Ето и сега мъника е много активен в корема ми и започвам да се изнервям,но няма как-ще стискаме зъби да са живи и здрави. baby_neutral

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Стискам, стискам, ама то пък не се издържа... Sick А като си представя колко още ще кача до края и лошо ми става #Cussing out

# 11
  • Мнения: 413
Аз качих около 10-11 кг. и само накрая жегите малко повече ме моряха - родих Август.Иначе до последно си бях много активна - ходих на работа,пътувах и обще взето не се спирах.Така че - не, не ми е пречила.
Леко раждане ти пожелавам! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 793
Въобще не ми пречила, все едно не бях бременна Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 309
Струва ми се крайно да наричаш една бременност - ад!!! Още повече,когато е желана!
Никога не ми е тежало,дори бих искала да бременея всяка фертилна година Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 117
Не.Карах много лека бременност-почти без гадене, не съм повръщала, почти без киселини.Е, само ми беше малко тудно да спя в последните месеци.Дори работех до последно и непрекъснато бях на крак.Пожелавам на всеки такава бременност.Въпреки постоянното ми движение преносих(не ще да излиза мързелана на мама) бебка две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт