Какво мислите, че е това?

  • 2 261
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Мислите ли, че това е поредния Спам или има нещо вярно в това?
А ако наистина е вярно?
 Настоящото идва от човек, който работи в отдела за рак на гърдата в болницата Mt. Sinai в Торонто:
От: Dr. Nahid Neman
Бъдете нащрек с червилото!!!
Ако има жена, за която ви е грижа, споделете с нея това. Аз го направих!!!!!
Освен това споделям настоящото и с мъжете, които познавам, тъй като и те трябва да кажат на жените, за които пък ТЯХ самите ги е грижа!
Наскоро цената на една марка червило, наречена "Red Earth" беше намалена от 67 на 9.90 долара. Това червило съдържа олово. Оловото е химикал, който причинява рак. Марките червило, които съдържат олово са:
1. КРИСТИАН ДИОР CHRISTIAN DIOR
2. ЛАНКОМ LANCOME
3. КЛИНИК CLINIQUE
4. Y.S.L
5. ЕСТИ ЛАУДЪР ESTEE LAUDER
6. ШИСЕЙДО SHISEIDO (Гланц за устни Lip Gloss)
8. ШАНЕЛ CHANEL (за поддържане на устни)
9. MARKET AMERICA-MOTNES - червило.
Колкото е по-високо съдържанието на олово, толкова по-голяма е вероятността за причиняване на рак. След проведено изпитание на червилата е било установено, че червилото Y.S.L. съдържа най-голямо количество олово.
Бъдете нащрек с червилата, които се предполага, че са по-дълготрайни. Ако вашето черв=7ервило се задържа по-дълго, то е поради високото съдържание на олово в него.
Ето проверката, която можете да направите сами:
 1. Поставете малко червило на ръката си.
 2. С помощта на златен пръстен драснете по червилото.
 3. Ако цветът на червилото се промени на черен, тогава ще знаете, че червилото съдържа олово.
 Моля изпратете настоящата информация на всички свои приятелки, съпруги и членове на семейството ви от женски пол.
 Настоящата информация се разпространява във Военния Медицински център  Walter Reed /Walter Reed Army Medical Center.
 Канцерогените на диоксина причиняват рак, особено рак на гърдата.

# 1
  • Мнения: 1 616
Мисля, че е пълна измишльотина и нелоялно храчене по конкуренцията... Но не изключвам вероятността някой да ме опровергае... newsm78

# 2
  • Мнения: 25 568
Нищо чудно и да е истина.  newsm78
За съжаление, в козметиката също е пълно със суровини, които са вредни за организма. Отделно пък доколко са чисти суровините, които би трябвало да са безвредни, но са били добити в замърсени райони.
Чувала съм, че mineral oil (не зная какво е това), което е част от кремовете и тоалетните млека, също е канцерогенно.
Всъщност, има ли нещо чисто и безвредно все още???  #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 212
Хм, не че разбирам много от химическа и в частност от козметична индустрия, но гледам все  марки  именити гиганти в областта са изброени  .........
Ако тези модели съдържат вредни и опасни вещества, какво да кажем или мислим за онези продавани в павилиончетата и магазинчетата тип " за 1 лев"...?! newsm78
Поредната доза провокация или ход "разбий конкурента" съзирам..... Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 616
Всъщност, има ли нещо чисто и безвредно все още???  #Crazy

Съмнявам се... Далеч съм от мисълта, че козметиката, която ползвам (и ще ползвам) е безвредна. Но ми прави впечатление, че от време на време се пускат подобни "сензационни" разкрития и на прицел винаги са марки, познати като висша класа в козметиката... newsm78
Дори и да е вярно написаното, утешава ме мисълта, че никога не съм ползвала (и едва ли ще ползвам в този живот) червила на Шанел, Клиник, Шисейдо и т.н.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 354
Аз смятам,че каквото и да е никога няма да си купя червило от тази марка. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 2 229
Може да има нещо вярно, но ако бяха толкова опасни нямаше да ги произвеждат... Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Хайде пак измислиха нещо!
Това малко ми прилича на онази статия за опасната козметика, дето се появяваше тук като тема през ден.
Сега явно са на мода червилата! Между другото на втората страница във форума я има публикувана същата статия.

# 8
  • Мнения: 3 647
Мислите ли, че това е поредния Спам или има нещо вярно в това?
А ако наистина е вярно?
 Настоящото идва от човек, който работи в отдела за рак на гърдата в болницата Mt. Sinai в Торонто:
От: Dr. Nahid Neman
1. КРИСТИАН ДИОР CHRISTIAN DIOR
2. ЛАНКОМ LANCOME
3. КЛИНИК CLINIQUE
4. Y.S.L
5. ЕСТИ ЛАУДЪР ESTEE LAUDER
6. ШИСЕЙДО SHISEIDO (Гланц за устни Lip Gloss)
8. ШАНЕЛ CHANEL (за поддържане на устни)
9. MARKET AMERICA-MOTNES - червило.
  Joy hahaha Joy hahaha
разбиха ги - и то най-големите
някой случайно да се е заинтересовал че това са едно от най-продаваните марки  и не само в европа ами и в щатите - а тем се съдят за това, че съседа готви апетитно и им   разваля  спокойствието .............

# 9
  • Мнения: 2 085
Силно ме съмнява да е вярно Naughty

# 10
  • Мнения: 565
Миналата година четох за ролковите дезодоранти, че също причинявали рак защото съдържат алуминий.  Rolling Eyes Моя позната дори си купува само специални дезодоранти без алуминий от специализиран магазин, които са 2-3 пъти по-скъпи от нормалните. Така като гледам има ли нещо което не е вредно и честно казано не знам на какво да вярвам вече. newsm78

# 11
  • Мнения: 108
 Shocked Shocked ShockedАаааа спрях мъжете сега пък и червилата Утре купувам едно на свеки

# 12
# 13
  • Мнения: 6 713
Миналата година четох за ролковите дезодоранти, че също причинявали рак защото съдържат алуминий.  Rolling Eyes Моя позната дори си купува само специални дезодоранти без алуминий от специализиран магазин, които са 2-3 пъти по-скъпи от нормалните. Така като гледам има ли нещо което не е вредно и честно казано не знам на какво да вярвам вече. newsm78

И аз незнам на какво да вярвам вече. Това за дълготрайните червила и сама съм се замисляла, че щом са дълготрайни, има нещо в тях, което има силно действие... newsm78

# 14
  • Мнения: 14 486
Миналата година четох за ролковите дезодоранти, че също причинявали рак защото съдържат алуминий.  Rolling Eyes Моя позната дори си купува само специални дезодоранти без алуминий от специализиран магазин, които са 2-3 пъти по-скъпи от нормалните. Така като гледам има ли нещо което не е вредно и честно казано не знам на какво да вярвам вече. newsm78

леле щръкна ми косата от този постинг - аз ползвам само ролкови и то от най-евтините на ейвън. веднага ги проверих в http://www.ewg.org/reports/skindeep/?key=nosign но дава зелена точка, т.е. почти безвредно. но съставката е aluminum chlorohydrate - не знам дали това е алуминий. но няма друго в състава което да прилича на алуминий.

Общи условия

Активация на акаунт