Как да облекча болките???

  • 618
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Здравейте, когато ходя,имам силни болки в бедрата. Знам ,че идват от тазобедрените стави и ми казват,че ще изчезнат след раждането .Мога ли да облекча болките?

# 1
  • Мнения: 8 163
Да, като родиш  Wink

При мен болката беше в самите стави. Не ми е известно да можеш да решиш проблема без медикаменти, а не бих ти препоръчала това. Подобна отговорност следва да поеме само наблюдаващият те лекар. Ама то малко ти е останало. Няма и да усетиш кога ще минат седмиците до раждането.

# 2
  • Мнения: 747
Непременно носи ортопедични стелки! И естествено, не се натоварвай!

# 3
  • Мнения: 35
Аз имах същият проблем от 7-я месец на бременността.Най-много нощем ме боляха и ставах да обикалям стаите.Движението ми помагаше и облекчаваше болката донякъде.Със сигурност след раждането ще отшумят,но сега тазът се разширява,за да излезе бебчето  и болката е неизбежна.Е,не при всички е така,но при нас е,спокойно,всичко си има край! Успех и търпение! Болката се забравя и остава хубавия спомен.

# 4
  • Мнения: 669
Аз също имах такива болки от 7-мия месец, а може и от по-рано. Но към края се усилиха доста, и наистина бяха ужасни. И тогава гинеколожката ми изписа едни свещички, но как се казваха сега съм забравила. Те са за ставни болки, незнам - питай гинеколожката си, тя ще ти каже най-добре.

# 5
# 6
  • Мнения: 5 362
Да, като родиш  Wink

При мен болката беше в самите стави. Не ми е известно да можеш да решиш проблема без медикаменти, а не бих ти препоръчала това. Подобна отговорност следва да поеме само наблюдаващият те лекар. Ама то малко ти е останало. Няма и да усетиш кога ще минат седмиците до раждането.
Peace

# 7
  • Мнения: 2 613
Тези болки са отвратителни,помня ги още...
Като родиш всичко ще ти мине Joy

# 8
  • Мнения: 6 461
Така си ходех с болките Mr. Green .
В момента в който родих всички тези проблеми свършиха. Wink

# 9
  • Мнения: 76
I az v momenta sym taka da ne govorim i za bolkite v krysta i gyrba,no za syjalenie 6te se opravim 4ak kato rodim!

Общи условия

Активация на акаунт