Проблемните мустачки

  • 2 727
  • 29
  •   1
Отговори
Здр дъщеря ми има малки мустачки над устната
и незнам какво да правя тя е на 15год вече
преди използваше кислородна вода 3%,но нямаше голям резултат
не бих искала да я водя до и ги махат,защото след известно време пак ще се появят,а тя все още е дете

и моля ви кажете какво да използва,което да е качествено разбирасе и да не се махат

# 1
  • Мнения: 431
Изключили ли сте възможността да са свързани с хормони?

# 2
  • Мнения: 998
Лазерна или фотоепилация, но със сигурност направете нещо, за да не му стане комплекс на детето.

# 3
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 опитайте това:
1к.лъжица перхидрол / фризьорски - мисля, че е 15% /
1 к.л. вода
2-3 капки амоняк
 крем за бръснене
 разбърква се добре с четка за бръснене докато стане както са разбити белтъци на сняг. мажете проблемния участък и стои докато почне да позасъхва.
 тази маска я знам от козметик, трябва да го прави веднъж в седмицата.

ако не съм обяснила нещо добре питайте.
успех! Peace

# 4
  • Мнения: 2 229
Няма смисъл от изрусяване - стават повече и е по-грозно!!
Заведи я да й ги махнат с лентичка на козметик, на 15 не е толкова малка. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 162
Няма смисъл от изрусяване - стават повече и е по-грозно!!
Заведи я да й ги махнат с лентичка на козметик, на 15 не е толкова малка. Simple Smile

Подкрепям- от личен опит мога да ти кажа, че най- добре е епилацията- колкото по- рано, толкова по- добре. Да, излизат пак, но с времето оредяват и ти се налага да го правиш по- рядко, а с изрусяването- пак се виждат и косъма става по- твърд.

# 6
  • Мнения: 4 668
Какъв е проблема , че да не се махнат . Не е толкова малка , само ще се срамува , а може и да и се подиграват . Мисля , че ще се чувства по -добре ако ги махне  Grinning
А изрусените пак се виждат , на всичкото отгоре стоят много странно ...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, изрусяването не е най-доброте решение. Моя приятелка го правеше до мига, в който сестра й я сравни със сребърна лисица, понеже мустачките бяха поникнали и ставаха шарени! Така че епилация - обикновена, фото-, лазерна - все е по-добро от изрусяване. Най-добре се консултирайте с козметик.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
Няма смисъл от изрусяване - стават повече и е по-грозно!!
Заведи я да й ги махнат с лентичка на козметик, на 15 не е толкова малка. Simple Smile

И аз съм за  Peace
После може да й купуваш лентички и вкъщи да си маха, или пък с пинсетка!
Миналата година заведох сестра ми, да й ги махнат с лентичка, и веждите й оформи козметичката, и сега се оправя сама вкъщи. Миналата година е била на 13.

# 9
  • Мнения: 5 393
И аз съм за махането-на 15 години е момичето, изобщо не е малка за такива работи.Аз ако имам дъщеря, бих я запознала с козметичката когато почнат да и растат косми.Не само за мустачките- и за краката и мишниците , и триъгълника-много по-добър вариант е отколкото да ползва бръснача.(според мен).

# 10
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Абсолютно съм за. Момичето е вече млада госпожица и не бива да има комплекси от нещо, което лесно може да се коригира. А за изрусените мустачки - приличат ми на котешки и са много смешни. Ако майката не я подкрепи - детето ще потърси съвет дргаде, а това не винаги е най-доброто за него. По-добре кола-маска, отколкото бръснач. Peace

# 11
  • Мнения: 141
Аз имам такъв проблем.И страшно много комплекси от това.В гимназията съм чувала много подигравки по повод мустачките.Ужасно е!Направете всичко възможно да се справите с проблема защото е трудно да се живее с комплекси.Аз ги махам с кола маска, но това не е решение защото по този начин мъхчетата които преди това не се забелязват като се махнат се превръщат в косъмчета.Чувала съм, че с лазерна епилация е най-добре.Но не отлагайте.Това е възраста в която трябва да се чувства красива и да няма комплекси от нищо.Успех! newsm10 newsm10

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
15 години не е малко. По-добре козметик да и ги махне. Съвсем лесно, бързо и безболезнено. След това с пинсета или на козмети ще ходи. Не се притеснявай.

# 13
  • Мнения: 560
Здр дъщеря ми има малки мустачки над устната
и незнам какво да правя тя е на 15год вече
преди използваше кислородна вода 3%,но нямаше голям резултат
не бих искала да я водя до и ги махат,защото след известно време пак ще се появят,а тя все още е дете

и моля ви кажете какво да използва,което да е качествено разбирасе и да не се махат
Мило майче,15-годишната ти дъщеря е дете за теб и цял живот ще си остане такав,иначе си е чиста проба млада жена.На 15 години правих секс за първи път.Заведи "детето" на козметик да и ги махнат.

# 14
  • Мнения: 891
Мило майче,15-годишната ти дъщеря е дете за теб и цял живот ще си остане такав,иначе си е чиста проба млада жена.На 15 години правих секс за първи път.Заведи "детето" на козметик да и ги махнат.

Много точно казано  Peace

Общи условия

Активация на акаунт