Болка в основата на врата?

  • 45 958
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Вече почти месец имам болка в основата на врата - на нивото на раменете, там където е гръбнакът. В началото помислих, че е схващане или изкривяване, като това, с което човек се събужда някоя сутрин... Sick Първо, че мина вече доста време, а болката не минава - не мога да си завъртя хубаво главата в двете страни и второ - не се събудих така, а го получих изведнъж, както си стоях един ден, без да правя абсолютно нищо.
Случвало ли ви се е и от какво може да е? И масажи ми правиха и що лекарства изпих - никакъв ефект... ooooh!
То е ясно, че ще се ходи на лекар, ама не знам дори на какъв доктор да отида  newsm78

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз пусках такава тема, но не мога да я открия с търсачката (изтрита ли е, не знам...).
Помогна ми Фастум гел.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Помогна ми Фастум гел.

И аз си мислех да пробвам с някакво мазило  Thinking
Благодаря ти, ще опитам  Peace

# 3
  • Мнения: 17 402
Снимка и при физиотерапевт! Твърде вероятно е да имаш блокажи-  в такъв случай и мануална терапия.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Снимка и при физиотерапевт! Твърде вероятно е да имаш блокажи-  в такъв случай и мануална терапия.

А какви са тези блокажи newsm78 Нещо като шипове ли?

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Възможно е да са шипове,но само снимка ще покаже.Напоследък шиповете се откриват и при млади хора и ако ги имаш внимавай всяко изстиване на врата ще ти създава проблем.

# 6
  • Мнения: 747
И аз в момента съм така. Като се простудя, най-често през зимата ми се случва. Може и да са шипове- това снимката ще го изясни. Но такава внезапна болка... на това моето прилича.  Ако се сетя- мажа се със змийска отрова, индометацин,... такива неща. Милгама- перорално- облекчава, но много дразни стомаха.
П.П. мъжът ми е рентгенолог, и в момента ми се смее, че имам това оплакване- на хипохондрия му приличало Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ви, момичета Hug
Явно ще се прави снимка, няма какво да го гадая... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 747
Може би първо да тръгнеш от невролог newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Може би първо да тръгнеш от невролог newsm78

А, ето това ми трябваше... Hug Наистина не знаех на какъв доктор да отида  newsm78

Тази сутрин се събудих с такава силна болка, че ми идваше да вия... Sick Пратих мъжО за Фастум гел, макар че сега съм значително по-добре.

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нати, бях така преди 4 години и понеже по друг повод ходех при рехабилитаторка я помолих да види какво е. Каза че имам шип като рог. Накара ме да си купя някакво мазило от рода на фастум-гел и ми направи няколко масажа с него. Направо се родих. Доскоро нямах абсолютно никакви проблеми, сега пак усещам дискомфорт в същата област и се каня направо на масажист да ходя.
Идеята за невролога също е добра защото аз тези масажи си ги платих а на теб могат да ти ги изпишат през касата.
Успех.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Накара ме да си купя някакво мазило от рода на фастум-гел и ми направи няколко масажа с него. Направо се родих.

Болката ми се измести - започна да ме боли дясната част на врата...Намазах се с Фастум гел и доста се облекчи положението, след което започна да ме боли отново там, където ме болеше първоначално... Sick
Фастум гелът наистина помага, но не тушира напълно болката и все още, за да погледна силно настрани се налага да се извъртам цялата...Сигурно е забавно да ме гледа човек, как се въртя като робот... hahaha
Тъй че, ще се ходи на невролог... Tired

# 12
  • Мнения: 227
Аз също имах такива болки и от време на време се появяват,правих снимка нищо и ми изписаха Невробекс-много ми  Peaceпомогна.Дано нищо сериозно не е,но настина направи снимка за всеки случай! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 101
Ох и аз след като прекарах грипа ме заболя врата... Пих хапчета Диклак и Парацетамол , мазах се с Волтарен, не помага и не помага... Който ме видеше ме разтриваше да помогне ... но болката така и не отмина .... Случвало ми се е сутрин да не мога да се вдигна от леглото от болка. Мислех, че е от възглавницата и нея я смених, но пак не помогна. След 3 седмици ужасни мъки /ходих като вдървена, не мога да се въртя/, майка ми ме намаза с един крем - виетнамско чудо мисля че се  казва /в една мъничка червена кръгла кутия/ .... до два дни нямаше и следа от болката. Много помага и струва само 1 лев.
Дано да помогне ми на теб.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
След 3 седмици ужасни мъки /ходих като вдървена, не мога да се въртя/, майка ми ме намаза с един крем - виетнамско чудо мисля че се  казва /в една мъничка червена кръгла кутия/ .... до два дни нямаше и следа от болката. Много помага и струва само 1 лев.
Дано да помогне ми на теб.

Майка ми също има такъв крем. Ще взема да пробвам.
Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт