Познавате ли добър адвокат по семейно право?

  • 1 071
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 732
Накратко. Дъщеря ми е на девет месеца. Нямам сключен брак. Бащата отказа да припознае детето си. Вяра носи моето фамилно име. Интересува ме каква е процедурата, чрез която да го осъдя за бащинство. Трябва ми консултация с адвокат относно срокове и хонорари. Но ми се иска да е "проверен", а не да стрелям на случайно. Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 624
Накратко. Дъщеря ми е на девет месеца. Нямам сключен брак. Бащата отказа да припознае детето си. Вяра носи моето фамилно име. Интересува ме каква е процедурата, чрез която да го осъдя за бащинство. Трябва ми консултация с адвокат относно срокове и хонорари. Но ми се иска да е "проверен", а не да стрелям на случайно. Предварително ви благодаря.

Съвсем накратко.
Произходът от бащата може да се търси с иск, предявен от детето до изтичане на три години от навършване на пълнолетието, и от майката - в тригодишен срок от раждането на детето.
За хонорара ще се разберете с адвоката ,колко ще се проточи делото не мога да ви отговоря по простатат причина ,че решението подлежи на обжалване ,а ще обжалва или не бащата не мога да предполагам.
 

Общи условия

Активация на акаунт