Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...

  • 18 363
  • 286
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Добре дошли...!

И понеже в предната тема исках да споделя едно весело видео с вас...
Ето пак... Веселото в … 76;ео... Както се казва, на ти Коледа, на ти Нова година, на ти подаръци...

Обявявам неформален конкурс за знаещия най-много синоними на думата "пръжки"...
Отпочвам с "джумерки"... Вие сте...

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 00:34 от Ekcnpec

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Обявявам неформален конкурс за знаещия най-много синоними на думата "пръжки"...
Отпочвам с "джумерки"... Вие сте...[/color]
Дрожки или дрошки... всъщност на кой му пука след неопределено количество червено вино с водка... Embarassed

Исках само да се включа да похваля моя мъж как отсрами цялото мъжко форумно съсловие, като изтрая цяла вечер с 4 квачки, че на всичкото отгоре му хареса. Злато съм си взела, златоооо... то не беше устояване на намеци, то не бяха еротични чорапогащници на райета, подарени от бивши свекърви, не бяха деколтета до пъпа... чудо! Но човека оцеля, че даже още не спи... щях да пиша още, но се налага да го приспивам и да му избия някои порочни мисли от главата. Така че моля да бъда извинена...

Хероооо, получи ли документите за развод?
Лалеееее, кучето беше ли скочило от терасата?
Августаааа, боля ли те много?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Браво на Митя. Достойно се представи. А за другите мъже (и моя включително) - отивайте в ъгъла да се срамувате  Mr. Green

Кучето си е живо и здраво. Спи като пън на моето място. Баси. Отивам да го изритам вече.  Mr. Green

Августа, ще правим ли бал с маски или няма?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Кучето си е живо и здраво. Спи като пън на моето място. Баси. Отивам да го изритам вече.  Mr. Green


Знаех си, че има причина Геле да не дойде с нас... кучето е виновно!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Митя е железен Mr. Green Ама и сержи щото още документите не са на нощното ми шкафче...ама аз пак се оправдях с Жадиния...тя е виновна за всичко Mr. Green

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Естествено, тя е виновна за всичко... За войната в Ирак също...
А в момента спи в тежък пиянски махмурлук... Днес я чакаме да се излюпи в 4 следобяд...
Като ще трябва да ходи да взема децата от градината...
smile3532

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Като ще трябва да ходи да взема децата от градината...
smile3532

Ша ходи тръцки...пак Митя ще прати Crossing Arms Горкият мъж...ама ние с Августа ще го вземем под нашите крила...пък аз като по проста под свободното крило ще взема Джери Mr. Green

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
За честитка на рождени дни си има подфорум ..."Календар" се зове... Crazy А вие се вземете в ръце и идвайте на купоните ни щото ще се мятам на превозното си средство afwitch и незнам какво ще става с вас Mr. Green

# 8
  • Мнения: 280
Сега вече ми се изясни защо Жади се обажда на Стефко посред нощ...Търсила е компания на Митя...

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
...Търсила е компания на Митя...
Мечтай си  Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 619
Ще има ли обедна среща?
И Злати там ли ще е ?

# 12
новото попълнение иска да попита Експрес как направи първото женско, че да споделя на моя мъж. или по- скоро не ща да му споделям, щото той пък искал момче...и как ше се разберем, като моето желание е обратното на неговот?!  newsm78...ам' кажете как се прави женско, пък аз ше му мисля  Laughing  Laughing  Laughing

# 13
  • Мнения: 619
ам' кажете как се прави женско, пък аз ше му мисля  Laughing  Laughing  Laughing
Е,и моя мъж може да сподели опита си за женско...

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
новото попълнение иска да попита Експрес как направи първото женско, че да споделя на моя мъж. или по- скоро не ща да му споделям, щото той пък искал момче...и как ше се разберем, като моето желание е обратното на неговот?!  newsm78...ам' кажете как се прави женско, пък аз ше му мисля  Laughing  Laughing  Laughing
Моя все се бие в гърдите, че ги прави по поръчка, но по собствено осмотрение, защото и аз исках първото да е момиче... добре поне, че за 2-рото нямахме разногласия, та сега си имам и от двата вида  Mr. Green

За обедна среща съм навита, ще съм свободна към 13:00, като заспят децата.

Общи условия

Активация на акаунт