НЕЩО И ЗА ПЕРИТОЛ

  • 971
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
моля ви пишете на вас как ви деиства перитол какви страни4ни ефекти е имал при вашите деца искам да сравня нещо.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 00:16 от onqyo

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Конкретизирай, така може да се изпишат много неща и нищо да не ти свърши работа.

# 2
  • Мнения: 101
добре де при сина ми -много се за4ервяват бузите от време на време му се вие свят пожълтява му кожата предимно на лицето на предното приемане-миналиа месец прекаляваше с храната а сега не иска да яде?това наблюдавам само,така ли е и при вас?

# 3
  • Мнения: 1 455
Аз знам, че Перитолът не е добро противоалергично, защото е много стар медикамент и има доста странични ефекти. Успива повече от другите подобни сиропи. По-добре замени сиропа с Еролин или най-добре Кларитин, но пък последният е доста скъп. Съжалявам, ако не успях да помогна, но тази информация я имам от лекар и затова реших да споделя.

# 4
  • Мнения: 3 456
Нашата лекарка също ми е казвала, че Кларитина е по-ново поколение противоалергичен продукт и затова е за предпочитане

# 5
  • ново
  • Мнения: 5 951
Давала съм Перитол /сироп/ на дъщеря ми, когато беше по-малка - странични ефекти не е имала никакви. Има алергия и го пиеше няколко пъти.
Аз пиех Перитол /таблетки/ преди години, но мен ми се отразяваше много зле - постоянен световъртеж, гадене.
Сега при нужда и двете пием Кларитин.

# 6
  • Мнения: 2 220
Нашата лекарка изписваше Перитол за увеличаване на апетита на сина ми  #2gunfire Да търсим страничния ефект на този толкова пълен с противопоказания сироп! Признавам си, че го давах няколко дни, защото наистина бях отчаяна - апетитът определено малко се повиши, но за сметка на какво, питам аз? Наистина нямаше видими оплаквания, но повече не бих го дала.

# 7
  • Мнения: 101
ами благодаря все пак много отвзив4иви.

Общи условия

Активация на акаунт