Крем за ръце

  • 1 456
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Препоръчайте ми моля хубав крем за ръце, който да овлажнява, че от вчера ръцете ми са ужас, едни напукани...досега съм взимала само на Ейвън, но нямам време да чакам 1 месец да ми го носят...не търся някакво страхотно качество, нещо от рода на Ейвън - Скин со софт. Hug
(веднъж си взех на Дева с някакви билки изобщо не ми хареса - много мазен и много бавно попива... Tired)

# 1
  • Мнения: 727
аз ползвам на Орифлейм...за студено време Wink,но щом не ти се чака вземи си на ЛЕОКРЕМА

# 2
  • Мнения: 295
Вземиси на талодерма водозащитния и регенериращия . Много бързо ще ти се оправят за 2 -3 дни .

# 3
"Фармаси-Berries"
много бързо възстановяващ и с приятен аромат

# 4
  • Мнения: 5 393
Аз съм много доволна от Atrix.

# 5
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
На Нивея бялата серия бързо попиват, а синята са много мазни.

# 6
  • Мнения: 3 248
Гарние, щом са ти чак напукани ръцете - червеничкия. Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Еудермол 5 на Талодерма и Елоком 2 (регенериращ) пак на Талодерма. Медицинска козметика е, от аптека си ги купувам. Двете заедно са около 5-6лв., а правят чудеса  Peace. Пробвала съм какви ли не кремове, скъпи и евтини, но това е върха.

Еудермола попива много бързо. Другия го мажа вечер, че по-бавно попива.

# 8
  • Мнения: 2 323
И на мен през зимата ръцете ми стават ужасни, ако не ги мажа с крем ми се напукват до кръв понякога Confused Последно си взех СПА крема за ръце на Орифлейм. Страшно ми харесва!!!!Чудесен е!!! - по принцип е нощен, но аз го ползвам и през деня - попива бързо и подхранва страхотно! Ако искаш - пиши ми на лични или на кю-то, утре ще правя поръчка и може да си го получиш веднага!
Ето го - - цената му е в коледно намаление - 3,80
Ето да прочетеш за него - http://www.oriflame.bg/unsorted/search/BasicSearch.jhtml?_DARGS= … cSearchForm.jhtml

Ето и зимния крем за ръце, за който говори anilevi - - ето инфо за него - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailUA.jhtml?buttonProd … 2&PRODID=7182

# 9
  • Мнения: 5 362
Atrix Peace

А за AVON се чака 1 седмица,така че ако ти харесва повече,изчакай.

# 10
  • ново
  • Мнения: 5 887
Аз съм много доволна от Atrix.

И аз го ползвам, обаче взимам с лайка, че съм алергична към алоето.
Цената му е около 2,70 - 3 лв.

# 11
  • Мнения: 233
Още един глас за Гарние. Донесла съм си от БГ даже, че тук не го намирам Mr. Green
Ухае много приятно. За мен е много важно как мирише крема за ръце.
Има страхотен ефект, дори избелва кожата на ръцете.
Но аз съм "тежък случай, след всяко намокряне и изсушаване на ръцете, слагам крем Laughing

# 12
  • Мнения: 1 063
Artix - с лайка, това ползвам в момента и от дълго време и съм доволна.
Ползвала съм и Glysolid, който също е добър.
И двата са на еднаква цена.

# 13
  • Мнения: 8 505
Ползвам Glysolid от няколко години (с малки прекъсвания) и съм доволна.

# 14
  • Мнения: 463
още един глас за Атрикс. Подхранва и ноктите, аз съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт