за празнуване с бебка.

  • 432
  • 5
  •   1
Отговори
не знам дали темата е за тук но........ние сме на 4м и 15 дни и маи 6те си останем вка6ти сами4ки но няма как.има ли някоя мама като мен?и как да си го направим по весело.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 576
Миналата година и ние бяхме така. Събрахме се с едни приятелки, хапнахме, пийнахме, а бебето дори и не се събуди от зарята. Радвай се на тази първа Нова Година заедно!

# 2
  • Мнения: 1 455
Ние вече трета година сме така. Wink И миналата и тази година ще сме с едни приятели с дете на възраста на нашето.Не е толкова страшно,въпреки,че вече ми е писнало всяка година да съм си в къщи.Весели празници  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
Предполагам ти е малко тъжно по този случай, но гледай да обърнеш гледната точка - направи нещо, което на теб самата ти харесва на този ден. Украси си къщата с балони. Запали си празнични свещи. Купи си нещо вкусно за ядене или любимо питие. Аз като съм самичка с бебка си пускам любими песни и танцувам с нея на ръце, а тя се залива от смях. 
От сърце ти желая усмихнат празник! И щом си с бебко, значи не си сама!
Децата са ВСИЧКО!  Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние и миналата година и тази ще сме така.Не мога да кажа че ми беше скучно,напротив,беше ни много хубаво с бебка.

# 5
  • Мнения: 5 362
Пожелавам ви да си изкарате хубаво!
Не ни се е случвало,но понякога ми е много хубаво като сме си само двете.Голям купон става-пускаме си музика,играем...
Дано си прекарате много забавно!

Общи условия

Активация на акаунт