izkriviavane na grubnaka

  • 881
  • 3
  •   1
Отговори
zdraveite na vsichki!molia vi pishete mi ako ste imali podoben problem:zabeliazah che imam izkriviavane na grubnaka,no tui kato ne sum v bg v momenta,hodeneto na lekar ni e nevuzmojno.molia vi spodelete ako znaete nesto po temata.ima li nachin s fizioterapia ili kakvoto i da e da spra tozi proces ili da go otstrania.blagodaria na vsichki predvaritelno!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Станчева, как  и кога точно забелязахе изкривяването на гръбнака? Какви оплаквания имате?

# 2
  • Мнения: 80
Станчева, как  и кога точно забелязахе изкривяването на гръбнака? Какви оплаквания имате?
Да, кажете повече подробносто около състоянието си. Аз самата съм със сколиоза( изкривяване на гръбн. стълб) от дете, но не разбирам сега ли е възникнало това изкривяване при вас?

# 3
hi az se kazvam eli i imam skolioza kato vas.kogato bqx na 4 mi pravixa snimka na grabnaka i otkrixa 4e imam izkriven grabnak spored men sega sustoqnieto mi e po lo6o ot togava.pra4etox edna statiq za skoliozata i neinite simtomi,grabnakut mi ima s forma,ednoto ramo e po nisko ot drugoto i  li4nata mi lekarka me prati pri dr 4irakov,dano mi pomogne,pojelavam go i na vsi4ki drugi kato men.4estno mn me e strah da ne stane taka 4e da sedna v invalidna koli4ka.

Общи условия

Активация на акаунт