ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ЛЕКАР В СТ.ЗАГОРА ЗА СЛЕДЕНЕ НА БРЕМЕННОСТ

  • 4 994
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Моля препоръчайте ми лекар в Стара Загора за следене на бременноста ми - да е отзивчив и отговорен човек на който може да се разчита.
Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 35
Здравей аз съм ходила при д-р Ен4ева срещу гимн.Христо Ботев,а и тя ме изражда  вторият път и съм много доволна.Мисля 4е работи и с направления със здравната каса,но не съм съвсем сигурна.Ако има нещо пиши на ли4ни...4ао

# 2
  • Мнения: 1 064
Здравей, bebe+!  bouquet Аз лично ходих при двама доктори, от които съм много доволна - д-р Велкова (има договор с РЗОК) и д-р Христов, който ме изражда...чувала съм много добри отзиви и за д-р Енчева, за която ти е писала i_r_a!
Леко и безпроблемно бременеене! Peace

# 3
Аз ходя при д-р Бузалов. Той не работи, обаче, със здравната каса. Харесвам го и съм много доволна от него. Преди да забременея имах други гинекологични проблеми, той ме лекува много адекватно и успешно. Внимателен и добър лекар.
Преди време веднъж ходих при д-р Енчева. Аз лично не съм доволна от нея.

# 4
  • Мнения: 5 362
Намесвам се тук,но зълва ми е от Ст.Загора и ходеше при д-р Енчева,също и ражда при нея-беше много доволна.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Моят син както и двете ми племеници са израждани от д-р Енчева. Много съм доволна от нея и продължавам да си ходя при нея.

# 6
  • Мнения: 79
Aз ти препорачвам д-р Иван Тодоров.Работи само частно кабинета му е на ъгъла на бул"П. Евтимий" и "Столетов".Мн е внимателен и спокоен.

# 7
  • Мнения: 704
D-r Hristov !!!!!! Peace

# 8
  • Мнения: 2 122
аз пък ходих при Гидикова и естествено ти препоръчвам нея  Mr. Green
Кабинета й е на първия етаж на МЦ Надежда- на оградата на математическата гимназия.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 07:55 от mini_79

# 9
  • Мнения: 295
А д-р Енчева работи ли с касата? На мен ми препоръчаха Салджийска. Какво ще кажете?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
А д-р Енчева работи ли с касата? На мен ми препоръчаха Салджийска. Какво ще кажете?
Работи.
За д-р Салджийска като доктор нищо не мога да кажа.

# 11
  • Мнения: 88
Аз също съм за д-р Енчева, макар че след дълго "лутане" преди 1 месец започнах да ходя при нея и съм много доволна. А някой знае ли колко е секциото при нея? Защото още не сме говорили за цени, а се сещам винаги като си тръгна Simple Smile А за частната Аг клиника?? Че хич не ми се ражда в нашето АГ....  newsm78  Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 531
д-р Салджийска  Peace  има си и частен кабинет съвсем близо до АГ с готин ехограф, млада (знам ли де, ама примерно 40г) и модерна и сериозна  Peace

# 13
  • Мнения: 1 064
Частната клиника все още не е отворена...дочух, че най-вероятно или на 1 май, или на 1 юни ще режат лентата, но не е на 100% потвърдена информация.
Между другото тя няма да е само АГ клиника, а ще е многопрофилна болница Peace

# 14
Aз лично не сам доволна от др.Салджийска.Първото ми раждане беше при нея,тогава беше млада лекарака.Наложи се да буквално да и се скарам за да престане да ми "скача "на корема.При второто ми раждане ,случайно се случи да изражда друго момиче.Бях вазмутена от държанието и спрямо родилката ,при това беше с уговорка според мен.Дори акушерката направи коментар, че момичето е било по добре за секцио.Направо го сажалих горкото измъчи го.Това е моето мнение отностно гореспоменатата лекарка.

Общи условия

Активация на акаунт