Как изглежда млечницата?

  • 1 596
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Здравейте, извинявам се, ако въпросът вече е обсъждан...аз от две седмици съм с бебче, за първи път ми е  Heart Eyes и ми е всичко още ново и притеснително. Моля ви, помогнете...
Бебка има страхотен апетит, само на кърма сме, имам предостатъчно.
Обаче сега от днес, има нещо като светло розово-бяло мехурче под средната част на горната устничка. И общо побледнява устничката, а към средата на езика също белее, но не знам това дали не е като на нас, големите, езикът не ни е едноцветен ня цялата площ... newsm78 Пед-ката ми вика да съм й давала водичка след всяко кърмене, ама аз от кърмаческия форум знам, че никаква вода не се дава, щом си папка кърмичка детето. Може ли да има млечница от кърмата!?!?!? Как така, нали уж е най-доборото за детето!?

# 1
  • Мнения: 6 164
Голяма работа, не е страшно това. Единствения проблем е, че бебето изпитва болка и не иска да яде. Така изглежда да, случва се и вода да даваш даже. Езичето е бяло и има мехурчета, подобни на афти от вътрешната страна на устните и бузките. С Дактарин гел се оправи за 3 дни, а още на втория нямаше болка. Питай в аптеката, не знам подходящ ли е за новородени, тъй като Криси получи млечница на 3 месеца и нещо.

# 2
  • Мнения: 7 723
Я виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33219.msg637073
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2974
дано намериш отговор на въпросите си Peace

# 3
  • Мнения: 161
според мен това си е млечница.ние бяхме така преди 2 седмици.с дактарин гел се оправихме.внимавай,защото може да зарази и тебе с кърменето.на мен ми се случи вече.зърната започват да те сърбят и леко побеляват.и тях ги третирах с гела,по-бавно,но се оправиха.търкай езичето с клечица за уши,така по-лесно се махат тези гадни афти #Cussing out.успех

# 4
  • Мнения: 5 393
При млечница побеляват бузките от вътрешната страна и устничките също, понякога и венците.Ако само езичето е бяло не е задължително да е млечница.Пробвай с Дактарин гел-наистина помага много.Иво 2 пъти хваща млечница и с това го оправих за 1 ден.Мажи и зърната си за всеки случай, може да прихванеш при кърмене и ти. Иначе на Иво езика си му беше бял в средната част няколко месеца(до 4-5ти месец някъде) без да има млечница и да изпитва дискомфорт.

Общи условия

Активация на акаунт