ОБИЦА НА ПЪПА!!

  • 14 158
  • 45
  •   1
Отговори
ОХ ХОРА,ПОМОГНЕТЕ!!МНОГО СЪМ ПРИТЕСНЕНА ПРОБИХ СИ ПЪПА ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА!!ПЪРВИЯТ МЕСЕЦ НИЩО МИ НЯМАШЕ!!КАТО ДОИДЕ 2 ЗАПОЧНА ДА ТЕ4Е НЯКАКЪВ СЕКРЕТ,И ДОРИ ПРЕДИ ДВА ДЕНА МИ ТЕКНА МАЛКО КРЪВЧИЦА!ЗА ДВА МЕСЕЦА ВЕЧЕ 2 ПЪПИ СИ СМЕНИХ ОБИЦАТА,НО ТОЗИ СЕКРЕТ ТЕЧЕ ОТ ПРЕДИ ТОВА!НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!!НЕ МИ Е ИЗТАНЯЛА И НЕ ИСКАМ ДА Я МАХАМ!!КАЖЕТЕ ОТ КАКВО МОЖЕ  ДА Е ТОВА!!КАКВО ДА ПРАВЯ!!ПОЧИСТВАМ Я С РОЗОВА ВОДА,ЩЕ СЕ ОПРАВИ ЛИ???ПОМОГНЕТЕ КАЖЕТЕ МИ,ЧЕ МН СЕ ПРИТЕСНЯВАМ!!КАКЪВ МОЖЕ ДА Е ПРОБЛЕМА И КАКВО ДА ПРАВЯ!!АКО НЕ Я МАХНА,КАКВО ЩЕ СТАНЕ?ТРЯБВА ЛИ ДА Е МАХАМ?

# 1
  • Мнения: 7 723
А кой те посъветва да я почистваш с розова вода newsm78
А обицата от какъв материал е newsm78
А не се ли дразни от дрехите, от панталона newsm78

# 2
тоя дето ми проби пъпа ми каза с розова вода!де да го знам!а коя обица от къв материял е ?тая дето ми я проби беше медицинска,а тая дето съм сега с нея нз!!ама то секрата почна да тече още докато бях с медицинската! Cry то не само за секрета,за кво така прокървя!!

# 3
  • Мнения: 7 723
Като начало смени розовата вода със спирт, например. Peace Купи си и НЕМИБАЦИН.
 Или още по- добре- консултирай се с доктор, пък той ще прецени, ако се налага, трябва да я махнеш   33uu smihesorry

# 4
  • Мнения: 53
как с розова вода тоя луд ли е.трябва да я пръскаш с OKSIKORT (маи не се пише точно така но така се изговаря) аз с това се пръсках

# 5
ох не искам да я махам,ами ако си продалжа така,ще се оправили,то вече секрета не тече толкова мн ама ме притесни прокървяването,от какво може да е??!!а защо с розова вода,не става ли,така ми каза този които ми направи обичката,всички мои приятелки са се мазали с розова вода и пак да се оправили!!

# 6
  • Мнения: 53
не рискувай Naughty

# 7
  • Мнения: 4 161
Според мен си направила грешка като си си продупчила пъпа. Naughty

# 8
  • Мнения: 5 647
Отиди на доктор най-добре, за да не е станала някаква инфекция.

# 9
  • Мнения: 6 164
Разкарай тая с която си в момента, явно имаш непоносимост. На мен ушите ми течаха и от медицинските и от сребро, за тенекии да не говорим.. Понасят само злато за съжаление. Пръскай с Бивацин спрей и слагай Топоцин /антибактериален прах - бившия Намибацин ли как беше точно/.

# 10
  • Мнения: 5 622
На мен оксикорта не ми понасяше, въпреки, че беше много прехвален. Без малко да си загубя обицата, заради него  Stop Промивах3 на ден с реванол и мина за отрицателно време. Е, малко цапа, но си струва жертвите. Вече всичко е ОК(то мина и повече от година де..)

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Леле, леле

Който не знае, моля да не съветва. Нищо лично.

1.При проблем се отива на мястото, където са те пробили- да те видят.
2.Избягва се да се сменя обицата, докато още не е зарастнал пиърсингът. А това не става за 2 месеца.
3.Много важен е от какъв материал е- препоръчвам титан, медицинска стомана също става.Сребро и злато- почти сигурно водят до възпаление.
4.Докторите обикновено не могат да помогнат, защото не им е това работата и не са наясно.
5.Спирт- в никакъв случай. Вземи си някакво антибиотично кремче-Банеоцин/Гентамицин/Оксикорт(той е за пръскане де). Но не го ползвай повече от седмица и по повече от 2 пъти на ден.
И не забравяй честите промивки-кислородна вода поне по 3 пъти на ден. А ако почне много да изсушава кожата- с физиологичен разтвор.
Успех Wink


# 12
  • Мнения: 5 362
Нормално е в началото да има такива секрети,докато тялото ти приеме обецата.Не се шашкай!
Ползвай Гентамицин,или риванолова паста.Почиствай редовно.Не си сменяй обецата.
Отиди в студиото,където са те дупчили и попитай там ако искаш.

# 13
  • Мнения: 8 505
Аз се мазах с цинкова паста,докато зарастне.И внимателно измиване със сапун при всеки душ.Намери си обеца от титаниева сплав,разкарай всички тенекии.

# 14
  • Мнения: 1 354
Леле, леле

Който не знае, моля да не съветва. Нищо лично.

1.При проблем се отива на мястото, където са те пробили- да те видят.
2.Избягва се да се сменя обицата, докато още не е зарастнал пиърсингът. А това не става за 2 месеца.
3.Много важен е от какъв материал е- препоръчвам титан, медицинска стомана също става.Сребро и злато- почти сигурно водят до възпаление.
4.Докторите обикновено не могат да помогнат, защото не им е това работата и не са наясно.
5.Спирт- в никакъв случай. Вземи си някакво антибиотично кремче-Банеоцин/Гентамицин/Оксикорт(той е за пръскане де). Но не го ползвай повече от седмица и по повече от 2 пъти на ден.
И не забравяй честите промивки-кислородна вода поне по 3 пъти на ден. А ако почне много да изсушава кожата- с физиологичен разтвор.
Успех Wink



Ужас,ужас,ужас!!!!!!!
bebsun моля ти се събери няколко мнения и после си прави изводи (нищо лично)
Принципно съм абсолютно съгласна,който не разбира да не пише или който не е патил.
OK,обаче е смешно да казваш,че благородните метали-злато и сребро водят до инфекции.Това са двата единствени материяла,за които е 10000% сигурно,че няма да стане гаф(изключвам алергии).И как така лекар неможел да помогне,защото това не му е работата.Лелеее нямам думи.Мъка!Мъка!Първия човек при който се ходи при такъв проблем това е ХИРУРГ!!!След това според зависи как ще се развият нещата може да се наложи и кожен и други.Ако на лекаря това не е част от работата,то най-вероятно е на някой сополивко,ошарен и одупчен.
Не!Не!Не!Млади хора сме все пак,трябва да сме ориентирани в този живот.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт