Отговори
  • Мнения: 375
Поради това, че не мога да ходя вече  на горе на долу ще се радвам ако ми препоръчате магазин с качествени бебешки стоки. Тези в линковете нямата пълна наличност. Мерси.

# 1
  • Мнения: 2 663
Премама

# 2
  • София
  • Мнения: 718
Не виждам от кой град си. Ако си в София - Малечко и Пинокио (новият на К.Величков).  Peace

# 3
Хиполенд в Скайсити е много зареден

# 4
  • Мнения: 169
Аз вси4ко което ми трябва6е купих от Штъркел

# 5
  • Мнения: 316
Не виждам от кой град си. Ако си в София - Малечко и Пинокио (новият на К.Величков).  Peace
Къде точно на К. Величков е новия Пинокио, че аз уж тук живея, а още не съм го видяла  Shocked  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 718
На пресечката на К.Величков и Симеон, на мястото на аптека Ceiba или нещо такова, ако не се лъжа. Като завиеш по Симеон в посока към Енергото няма начин да не го видиш.

# 7
  • Мнения: 316
На пресечката на К.Величков и Симеон, на мястото на аптека Ceiba или нещо такова, ако не се лъжа. Като завиеш по Симеон в посока към Енергото няма начин да не го видиш.
Лелееее това е точно до нас    Mr. Green
Направо ме е срам, че изобщо попитах  Embarassed
Разбрах, че са я затворили аптеката, но не съм минавала от там  Blush

# 8
  • Мнения: 1 217
Здравей.Вана и кошара от Хиполенд в Люлин,детско кошче взехме от Метро-55лв.Препоръчвам ти Шъркел а и също така за дрешки една борса в Хаджи Димитър-"Даяна и Ники",след моста Чавдар лявата улица-"Ильо Войвода"-само направо ,борсата се намира в ляво на улицата.98% от дрехите напазарувахме от там.Направо е без пари.

Общи условия

Активация на акаунт