Пак ФДТ

  • 534
  • 4
  •   1
Отговори
Какво ще кажете за новия ФДТ Age Renew?Интересуват ме и цени.

# 1
  • Мнения: 511
даже нямам представа какво е това защо не обясниш за такива като мен.мерси

# 2
И преди време имаше такава тема, но за цени нямаше коментари,а и ме интересуваха още мнения.Става въпрос за фон-дьо тенът който рекламира Гала и стои перфектно на лицето и те прави с 5 години по-млада (според рекламата де Grinning).Мисля, че е на Макс Фактор, но не съм сигурна. Интересува ме също дали се продават тестерчета, за да мога спокойно в къщи да пробвам и да реша.

# 3
  • Мнения: 528
ето това е въпросният ФДТ

за цената-доколкото си спомням около 28 лв
Чак пък да подмладява не съм забелязала Thinking  честно казано, не е нищо особенно а и не е особенно траен.
От този съм по-доволна

зависи от кожата най-вероятно, моята е по-скоро суха...

# 4
  • София
  • Мнения: 147
Имам преки впечатления - миналия петък избирах ФДТ. Исках да е точно на Мах Фактор, пробвах ги всички, питах за всички. Резултат - Този дето го рекламира Гала се води за малко по-възрастна кожа. Казаха, че няма проблем и по-млади да го ползват, но бил създаден за "зрели" дами  Wink. Аз реших да го пробвам и се оказа по-мазен, по-плътен и тежък от другите. Този с  двете части е добър, но на мен най-много ми хареса Color Adapt със светлоотразяващи частици. Него купих, в събота кумувах с него и кожата ми беше сияйна и свежа. Много съм доволна. Много. Успех в покупката! Hug

Общи условия

Активация на акаунт