Хотел "Трите Буки", Осоговския балкан???

  • 5 373
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Събирам мнения всякакви. Опитваме се да планираме зимната си отпуска и моят мъж дава зор да ходим там. Аз искам да карам ски, той обаче тепърва ще се учи. Какво ви е мнението за хотела, пистите там, влековете, абе всичко, за което се сетите

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 15:13 от Lilly

# 1
  • София
  • Мнения: 1 314
Бяхме там през лятото.
Местността е прекрасна, но самия хотел не е нищо особено. Стаите стандартни, в нашата даже имаше мухъл от конденза на алуминиевата дограма. Никак не е луксозно, дори за моите скромни представи си е посредствено.
Иначе навън лятото басейн, красота. Правеха ски-писта лятото, не знам до къде са стигнали.
Но мисля, че за "джиткане" става. Имаше и стръмна , като за напреднали.
Но е далечко от хотела, може би на 5-6 мин пеша  беше лятото , да не беше даже и повече.
Като цяла съм очарована от балкана и кухнята в ресторанта, но от стаите  - не.

# 2
  • Мнения: 137
Ние бяхме там август 2005. Хотелът беше горе долу добре, бяхме в апартамент, в банята има вана с тангентор, обзавеждането беше относително ново. Ресторантът беше приличен. Басейна беше много студен.

За ски: аз видях само едно малко детско влекче на една полянка под лек наклон. Може би има и други. Иначе природата е страхотна.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Октомври '07г. минахме от там на път за малка разходка по Балкана. Видя ми се много чисто и хубаво. От кюстендилци съм чула, че собственика на х-ла правел непрекъснати екстри, за да се подобри качеството на услугите му.

Природата наоколо е супер. Ако намерите и някой гид, който да ви разведе тук-там, ще е супер. Peace

# 4
  • Мнения: 109
През пролетта посетихме този хотел,  по-точно ресторанта му. Разгледах стаите- стандартни. Не съм сигурна за пистите, не ги видях никъде. Басейна е открит, така че отпада. Мисля, че през лятото ще е добре да се отиде там.

Общи условия

Активация на акаунт