Жилет Мач 3 Турбо?

  • 3 508
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 791
Някой ползва ли тази самобръсначка? И изобщо какво правят батериите при нея? Милсех да я купя на мъжа ми, но реших да питам все пак. Има ли доволни, недоволни и изобщо... newsm78

# 1
  • Мнения: 87
батериите могат да се ползват за резервни на едни вибратори(пингвинчета) , а иначе върши работа като обикновенния "жилет сензор ексел" , цялата работа е да ти вземат повече пари за ненужни глупости! Обаче ако се притесняваш , че мъжът ти мое да се пореже , по-добре му купи крем за бръснене  Laughing самобръсначка и сам ше си вземе Wink

# 2
  • Мнения: 3 569
По-различното е, че вибрира. Вибрациите правят бръсненето по-безболезнено. Няма го онова неприятно скубанИе.

# 3
  • Мнения: 87
вибрациите движат ножчетата наляво и на дясно! ако  са тъпи...ако ще и самобръсначка флекс да му вземеш все е тая и пак ше скубе! всичко зависи от остротата на ножчетата , а не от вибрациите! Ама ако си си навила на пръста да му вземеш - вземи му!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 791
Е, добре че изяснихме какво правят батериите  Joy, щото аз за вибратора имам резервни.  Laughing
Значи може и да му взема, не че съм си навила толкова на пръста де, ама ...що да не го поглезя.

# 5
  • Мнения: 87
Е, добре че изяснихме какво правят батериите  Joy, щото аз за вибратора имам резервни.  Laughing
Значи може и да му взема, не че съм си навила толкова на пръста де, ама ...що да не го поглезя.
вземи му игра някаква - повече ше се зарадва...  Laughing

# 6
Купи му го, щом си намислила това Grinning ще се зарадва, по добро е от игра Wink

# 7
  • Мнения: 87
е, ти пък от кога започна да разбираш какво се харесва на мъжете?!  Shocked

# 8
  • Мнения: 830
вземи му каквото си решила,ще го хареса каквото и да е щом е от сърце.

# 9
  • Мнения: 625
       Аз купих на моя мъж, не е очарован въобще.Каза че разстоянието между ножчетата е малко и по-трудно се бръснел,но не можело пък да се порежеш. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Аз купих на моя мъж и той е много доволен, след това подарихме и на баща ми за именния ден и няма оплаквания.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 791
 Joy Моя мъж на игри не играе, наиграл се е когато му е било времето.  Grinning

# 12
  • Мнения: 87
Joy Моя мъж на игри не играе, наиграл се е когато му е било времето.  Grinning
това не е истина и сама много добре го знаеш! Мога и примери да ти дам ... Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 6 791
Дай де, ама на игри няма как да ме убедиш, че играе. Поне не на компютърни и от този род, ако говорим за секс игри... Whistling Party там е друго.

# 14
  • Мнения: 7 837
Не излезе и в БГ вече Fusion на Жилет - 5 ножчета+1 отгоре. Това е най-доброто засега  Grinning
Мъжът ми ползва и варианта с батерии и този без. Според него разликата е никаква, просто гъзария...

Общи условия

Активация на акаунт