Операция за далекогледство

  • 1 107
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Здравейте, мили мами!

Обръщам се към вас с едно питане. Съпругът ми има 4-5 диоптъра далекогледство и от известно време обсъждаме лазерна манипулация, за да се опитаме да го отстраним. Той ходи на преглед в клиника "Вижън", от където остана с много приятно впечатления. Имам няколко въпроса, на които ще Ви помоля да ми отговорите.
  • Това ли е единствената болница в София, в която правят такива манипулации?
    Има ли някой който се е подложил на такава и какви са отзивите?
    Трябва ли да се страхувам? Все пак става дума за очите му  Rolling Eyes

Предварително Благодаря за отзивчивостта!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ще следа темата с интерес. Иначе за перде съпругът ми се опирара в клиника Ден при проф или доцент Андреев. Сложиха му лещи, които сега отблизо е без очила, а за надалеч е с малък диоптер. След това излязоха комбинираните лещи, които може без очила и двете.

# 2
  • Мнения: 3 914
Ще задам риторичен въпрос:Има ли офталмолог,подложил се на лазерна операция за късогледство или далекогледство?
Ще следа темата с интерес. Иначе за перде съпругът ми се опирара в клиника Ден при проф или доцент Андреев. Сложиха му лещи, които сега отблизо е без очила, а за надалеч е с малък диоптер. След това излязоха комбинираните лещи, които може без очила и двете.
Виж това е друго нещо,катарактата се лекува само с операция,а и доц.Андреев е един от най-добрите в тази област Peace

Общи условия

Активация на акаунт