Кой е крив и кой прав?

  • 1 323
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Спорим  с мъжа ми.Кои  е прав вие кажете.
Дъщеря ни тренира худ. гимнастика,залата е ужасно студена.Писала съм за дългото ни боледуване,плевмонията,астмата и закрепеното положение.С две думи-дълго време беше болна.На Коледното тържество децата измръзнаха(имаше разплакани от студ).Реших,да се поинтересувам за други  спортни клубове,казах на мъжа си,че ако трябва няма да ходи в най-студените дни(не искам зорлем да я разболявам).Защо да не я преместим,ако има по-добри условия,го питам.На което той ми отговаря:Тя не се оплаква,другите как тренират?Добре,тогава вече въобще няма да ходи.
Постарах се да съм максимално кратка,но основното е това.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 244
А защо не сте я попитали нея? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че за доброто на детето е да я преместите,какво значи това или ще умира от студ и ще боледува,или няма да тренира Shocked.Мисля,че сама знаеш кой е прав,кажи на дъщеря си да му обясни,щом не може да го разбере от теб.

# 3
  • Мнения: 703
Най-важното според мен е детето да е здраво!Сигурна съм,че един спокоен точен разговор ще помогне и на мъжа ти да разбере това.Пазете си детенцето,пък кой е прав и къде ще тренира-това е маловажно!

# 4
  • Мнения: 1 640
ТИ СИ ПРАВАТА!Мести детето,ако то се съгласи или го придумай. Peace

# 5
  • Мнения: 6 871
Премести я, разбира се, че здравето на детето е най-важно.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Премести я, разбира се, че здравето на детето е най-важно.
Peace

# 7
  • Мнения: 388
Благодаря ви момичета.  bouquet
Всъщност и мъжа ми в края на спора се съгласи с мен,но защо реагира така в началото незнам.Може би за да има за какво да спорим? Laughing

# 8
  • Мнения: 96
Спорим  с мъжа ми.Кои  е прав вие кажете.
Дъщеря ни тренира худ. гимнастика,залата е ужасно студена.Писала съм за дългото ни боледуване,плевмонията,астмата и закрепеното положение.С две думи-дълго време беше болна.На Коледното тържество децата измръзнаха(имаше разплакани от студ).Реших,да се поинтересувам за други  спортни клубове,казах на мъжа си,че ако трябва няма да ходи в най-студените дни(не искам зорлем да я разболявам).Защо да не я преместим,ако има по-добри условия,го питам.На което той ми отговаря:Тя не се оплаква,другите как тренират?Добре,тогава вече въобще няма да ходи.
Постарах се да съм максимално кратка,но основното е това.
И след толкова боледуване, плевмония и какво ли още не, продължаваш да водиш детето в студената зала да тренира? Честно да ти кажа не го разбирам това newsm78 Като толкова искаш детето ти да се занимава с нещо и както разбирам и самата тя има желание запиши я на друго място.

# 9
  • Мнения: 94
и детенце има право на глас.Може да я изслушате поне.Децата понякога са по-мъдри и от нас.

# 10
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Премести я, разбира се, че здравето на детето е най-важно.

 И аз бих я преместила,но бих питала преди това  и нея! Peace

# 11
  • Мнения: 511
само детето да е здраво.затова се майка да мислиш за нея за неиното добро newsm10

# 12
  • Мнения: 497
Аз бих преместила детето на по-добри условия. Другите деца може да са по-устойчиви на студ или по-трудно да се разболяват, това не значи ,че трябва да мъчиш своето дете!

Общи условия

Активация на акаунт