слухов апарат....къде и при кого?

  • 1 951
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили мами,моля ви за малко инфо относно прегледи и консултация при ущи-нос-гърло.Става дума за моя баща който има нужда от слухов апарат.Дайте някакъв лекар в тази област.
Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
доц.Тодоров ИСУЛ и частен кабинет има. Във форума има данни за него (той има и син, с който заедно работят).
Скоро имаше 2-3 теми точно за УНГ лекари -  в Транспортан болница и в Окръжна (те са едни и същи не са детски или за възрастни)

Т.к. си мислех, че става въпрос за самото апатарче знам, че се прави някакво измерване на глухотота и съобразно него се изписва апаратчето и преди бе безплатно (това е инфо от преди 5-6 г., като носихме апататчето бабата на мъжа ми за ремонт, ни посъветвах да й вземем бележка за ново, на някакъв срок имаш право на смяна, но при нея проблема бе, че не я улавяха уредите и съответно не може да се изпише, но с нейното си тя чуваше все нещо)

# 2
  • София
  • Мнения: 570
На една моя приятелка баба и скоро си взе слухов апарат. От някаква фирма, която се намира на бул.  Тотлебен някъде около Пирогов. Доколкото разбрах има такива фирми, които дават такива апарати, а не се взимат от доктори.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Моята баба си взе такъв апарат преди няколко години чрез Социално подпомагане. Поразпитайте, може още да е възможно това  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Моята баба си взе такъв апарат преди няколко години чрез Социално подпомагане. Поразпитайте, може още да е възможно това  Peace
.Да ,така е,но се попълват документи.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Моята баба си взе такъв апарат преди няколко години чрез Социално подпомагане. Поразпитайте, може още да е възможно това  Peace
.Да ,така е,но се попълват документи.

Е, какво като се попълват  Grinning То и изследвания някакви се искаха.

# 6
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Препоръчвам ти фирма анка. Пиши ми на лични да ти обясня точно каква да правиш. Аз самата съм със слухов апарат отскоро и съм запозната с проблема.

# 7
  • Мнения: 2 616
Къде да намерим лекар, който да предпише или от къде да купим такъв апарат във Варна, знаете ли? Всъщност какви са цените на слуховите апаратчета и в какви магазини да потърсим? Разпитвам заради бабата на съпруга ми, ако възрастта е от някакво значение за нещо.

Тук намерих едно линкче как и от къде да получите безплатен слухов апарат в София, поне на вас да помогна http://web.orbitel.bg/audiofon/index_files/Page658.htm

Общи условия

Активация на акаунт