Баба Вили в Playboy

  • 3 023
  • 53
  •   1
Отговори
Какво ще кажете  Thinking ???Няма ли да удари тиража в небето  Joy

# 1
  • Мнения: 3 423
ами щом са снимали баба Лили значи може и баба Вили Joy

# 2
  • Мнения: 1 100
ами щом са снимали баба Лили значи може и баба Вили Joy


Леле, назад съм. Лили Иванова снимали ли са я за Плейбой?

# 3
  • Мнения: 1 492
уф, подскочих като прочетох заглавието Joy Joy

# 4
  • Мнения: 6 167
Не знам коя е Вили, много съм назад.
Но да те попитам, че разбрах, че си ученичка в средния курс: Кога свършва ваканцията?

# 5
За Лили бях чувала , но не съм го гледала този брой. Въпреки това смятам , че баба Вили е по-бруталният вариант  Joy

# 6
  • Мнения: 1 100
Не знам коя е Вили, много съм назад.
Но да те попитам, че разбрах, че си ученичка в средния курс: Кога свършва ваканцията?


Хахах, ми ние от де да знаем.  Joy Поне аз не знам де.

# 7
Не знам коя е Вили, много съм назад.
Но да те попитам, че разбрах, че си ученичка в средния курс: Кога свършва ваканцията?

Ммм незнам това като сарказъм ли да го приемам , но все пак  на 8 Януари

# 8
  • Мнения: 6 167
Не знам коя е Вили, много съм назад.
Но да те попитам, че разбрах, че си ученичка в средния курс: Кога свършва ваканцията?

Ммм незнам това като сарказъм ли да го приемам , но все пак  на 8 Януари

Благодаря.
Сега остава да ми кажеш коя е баба Вили и ще съм още по-благодарна.

# 9
  • Мнения: 1 533
За Лили бях чувала , но не съм го гледала този брой. Въпреки това смятам , че баба Вили е по-бруталният вариант  Joy

Лени, аз не посмях да питам, няма как да знам дали някой мой тийн не се е маскирал с този ник, че не са ми пред погледа през ваканцията. Но на върха на езика ми беше.

# 10
  • Мнения: 6 167
За Лили бях чувала , но не съм го гледала този брой. Въпреки това смятам , че баба Вили е по-бруталният вариант  Joy

Лени, аз не посмях да питам, няма как да знам дали някой мой тийн не се е маскирал с този ник, че не са ми пред погледа през ваканцията. Но на върха на езика ми беше.

Не , аз съм си просто неадекватна  Wink
Ако може и снимка на баба им Вили да видя, защото наистина съм любопитна ( както и фамилията на въпросната баба...) Или май много искам  newsm78

Друго отклонение е, че като чуя Вили си мисля за Вили Казасян, апък той е той и май се явява пра-пра-дядо на въпросните 2 дружки, нападнали ни напоследък  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 100
Не знам коя е Вили, много съм назад.
Но да те попитам, че разбрах, че си ученичка в средния курс: Кога свършва ваканцията?

Ммм незнам това като сарказъм ли да го приемам , но все пак  на 8 Януари


Мерси, че ми каза.  Laughing Малко е. cry Иначе да се върнем на  темата "БАБА ВИЛИ". Мисля, че ще бъде много интересно. Може да не е напълно гола. Тя е пример за сочна мацка.  Flutter

# 12
  • Мнения: 1 533

Не , аз съм си просто неадекватна  Wink


Аз цитатите обърках Simple Smile Исках да цитирам въпроса ти кога свършва ваканцията.

# 13
  • Мнения: 1 492
Lennie, става въпрос за Виолета от Биг Брадър 3.

# 14
  • Мнения: 6 167
Lennie, става въпрос за Виолета от Биг Брадър 3.

Еййй, жива да си, аз си мислех, че за Вили Казасян става в-с.   Grinning
Поколенчески различия, кво да ги правиш!

Общи условия

Активация на акаунт