До кога стерилизирахте шишетата?

  • 1 380
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
замислих се скоро до кога ли трябва да се стерилизират шишетата.
Аз сега стерилизирам на всяко ядене.Предполагам , 4е не трябва отведнъж да спра да стерилизирам, а да по4на веднъж дневно, после веднъж седми4но, веднъж месе4но... откога оба4е?

# 1
  • Мнения: 391
Може и от веднъж да спреш. Аз така се вманиачих,че още стерилизирам ,а сме на година и 1 месец-  и всички  в къщи ми се карат.

# 2
  • Мнения: 262
спрях от веднъж след 3я месец-после само с четка,веро и обилно гореща вода!  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 803
до 4тия месец

# 4
  • Мнения: 1 013
На 6,5м.  е бебче и още стерилизирам всичко след всяко хранене. Но мисля скоро да мина на измиване, тъй като не е препоръчително бебето да живее в стерилна обстановка. А започне ли да слага всичко в устата става безсмислено.

# 5
  • Мнения: 56
от 2 месец не стерилизирам само като ходим на вилата за няколко дни и се върнем стерилизирам всички шишета и биби

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Спрях отведнъж, когато Калина стана на годинка, но май трябваше по-рано да се спра...

# 7
  • Мнения: 533
Може и от веднъж да спреш. Аз така се вманиачих,че още стерилизирам ,а сме на година и 1 месец-  и всички  в къщи ми се карат.

Не си само ти  Wink Още не мога да се разделя със стерилизатора.

# 8
  • Мнения: 5 103
Ще стерилизирам докато пие мляко Peace

# 9
  • Мнения: 6 461
И аз много дълго стерилизирах шишетата ,а сега като чета във форума не е било толкова наложително да го правя толкова време.
Важното е да са идеално измити .

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
До края на 6я месец и то по веднъж на ден.Оттогава нищо не съм стерилизирала.

# 11
  • Мнения: 5 362
До 10 мес. ги стерилизирах.Изведнъж спрях.

# 12
# 13
  • Мнения: 2 677
Вече не стерилизирам.  Peace

# 14
  • Мнения: 5 026
Все още стерилизирам!

Общи условия

Активация на акаунт