За Новогодишната Нощ

  • 5 805
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
 Wink Може вече да я има тая тема,но ми е интересно да сте мислили как точно ще изглеждате тогаяа....Каква ще е цялостаната ви вивизия Simple Smile
Хайде да чуем Simple Smile))
Любопитно ми е Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Май имаше такава тема,аз незнам как ще изглеждам,предполагам в последния момент ще избера тойлета. Laughing

# 2
  • Мнения: 221
миии не знам още каква ще съм  newsm78
всичко ще реша в последният момент

# 3
  • Мнения: 125
аз съм решила и точно това ми е проблема.искам да сам облечена като джучка като онези от рекламата на М-тел и съм си пуснала такава тема.проблема е че не мога да си намеря такава рокличка(червена с бели пухчета)сещате се нали?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Лукреция провери по секс шоповете,неможе да не са се снабдили с такива тоалетчета по празниците.

# 5
  • Мнения: 817

Виж и  там кадето дават карнавални костюми под наем.................. .Ама защото ти е да се обличаш така newsm78

# 6
# 7
  • Мнения: 6 461
Още не съм решила ,но със сигурност ще е шик и най-важното е  да се чуствам удобно в кожата си Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 151
Аз мисля да си накъдря косата на ролки,да се гримирам добре, да си облека дълга офицялна рокля и да си сложа скъпи бижута.И след това да се забавлявам! newsm18 newsm18 newsm18

# 9
  • Мнения: 765
 Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...

# 10
  • Мнения: 1 354
Днес си купих невероятна тигрова рокля,специялно за случая.Ботушки си имам.Ще се боядисам със шампоан,защото искам да бъда черна само за една нощ Wink
Иначе косата ми ще бъде изправена(днес се подстригах и определено е късичка)
А грима-решила съм нещо много силно,но не чак стряскащо или фрапиращо.И определено ще бъда накичена.Обожавам всякакви бижута и с тази си мания понякога прекалявам,но...
Та...това ще бъда аз на нова година  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 619
Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Grinning то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Simple Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Simple Smile за дребно и кръгло телце Wink

# 12
  • Мнения: 1 290
Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...
smile3532 ще ме съсипите от смях

# 13
  • Мнения: 765
Ами май искам да си изнамеря някаква рокля , но не много официална... по-скоро романтична , с пуснати коси и диадема си взех- черна блестяща  Crazy..Имам сини лещи- за случая си ги купих , но сега си мисля , че така ще се напия , че по-добре да си разфокусирвам погледа без тях ...
smile3532 ще ме съсипите от смях
  Thinking  Ха сега и смешно...аз отсега мисля за изтрезняването... Crazy

# 14
  • Мнения: 1 354
Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Grinning то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Simple Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Simple Smile за дребно и кръгло телце Wink
Според мен е най-добре да бъде нещо карирано или нещо черно,тъмно синьо.Щом се притесняваш,че си закръглена.Ако искаш рокля избора определено е голям на черно и тъмно синкаво.За карирана рокля обаче мисля,че ще ти се наложи да пообиколиш повече.Иначе според мен това са правилните шарки и цветове. Wink  Peace

Общи условия

Активация на акаунт