дехидратирана кожа

  • 755
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Здравейте? бихте ли ми дали идея за някакъв препарат, хидратиращ кожата .явно само кремът не е достатъчен, а парното и климатиците ми действат зле.

# 1
  • Мнения: 5 577
И на мен така, ей сега питах в съседната тема за крем за лице, подходящ за много дехидратирана кожа.

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
незнам какво й стана, започна да се зачервява, сърби ме, явно е от отоплението, вятъра навън и т.н. трябват си по-силни прапарати, но идея си нямам какви

# 3
  • Мнения: 4 150
Вземи си едно кремче NIVEA.  Wink

# 4
  • Мнения: 4 076
Не само кожата на лицето,ами и на цялото ми тяло е ужас-сърбеж,белене,зачервяване.Косата също-смачкана и без блясък.Изобщо започне ли отоплителният сезон и чао,къдри и хубава кожа Cry
За сега ползвам(с променлив успех)Тотал фреш на Гарние и крем против бръчки(хидратира добре)на Апотекер Шелер с бял чай и жен-шен.Няколко години бях супер доволна от Avon-Hidrofirming Bio6,обаче като му прочетох съдържанието,лошо ми стана ooooh!
А при вас как е?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз ползвам този+тоник от тая серия и ти ги препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 1 616
Момичета, моя приятелка има същия проблем като вас и от един месец й избираме кремове. Пробва мостри на Виши - Нутриолоджи (или нещо такова, има го в два варианта - за суха и много суха кожа), но не й хареса - много неприятна миризма и неприятно мазен. В крайна сметка май се спряхме на Възстановяващия крем на Ейвън от серията Солюшънс. Специално питах за него момичетата в темата за Ейвън и ето какво ми отговориха:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149888.msg2913481#msg2913481

# 7
  • Мнения: 686
Аз съм много доволна от крема на ВИШИ - Термал Фикс. Всички други кремове, които ползвах през зимата нямаха ефект, кожата ми се напукваше и ставаше на люспи. От както го ползвам нямам този проблем.

# 8
  • Мнения: 2 956
Има много хубав хидратиращ крем на Клинианс мисля,че беше с екстракт от грозде,но не съм съвсем сигурна  Thinking препоръчвам го определено  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 463
Няколко години бях супер доволна от Avon-Hidrofirming Bio6,обаче като му прочетох съдържанието,лошо ми стана ooooh!


Защо, какво пишеше?

А иначе по темата - може би в такова време най-подходящо е нещо, което не съдържа алкохол?

# 10
  • Мнения: 4 076
Няколко години бях супер доволна от Avon-Hidrofirming Bio6,обаче като му прочетох съдържанието,лошо ми стана ooooh!


Защо, какво пишеше?
Накратко-всичко,което сега се смята за карцерогенно,предизвикващо алергии и болести.И нещо,което много мразя-съставът на този крем за EU е един,за БГ-друг.Ако искаш,ще ти препиша съставките на лични,за да си прецениш.

Общи условия

Активация на акаунт