Препоръчаите ми АМ или NAN

  • 1 080
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте момичета каква е разликата между АМ и NAN,и коя бихте ми препоръчали,моята бебка е на 8 дена Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
АМ е съкращение за Адаптирано мляко. НАН е марка АМ Simple Smile
Вече има разлика между ХА и АМ - Хипоалергенно Мляко и Адаптирано Мляко.
Ако храниш изцяло с АМ (т.е. не кърмиш), свирни да преместя темата във форума за адаптирано мляко Simple Smile Там момичетата ще дадат по-адекватни съвети за марките и видовете мляко.

# 2
# 3
  • Мнения: 125
и аз не кърмя а моя бебок го храня  вече месец и половина с ХА (хипоалергично мляко)-MILUMIL и съм много доволна.(бебчо е на 2 мес.)хипоалергичното мляко е по-добро от адаптирано-АМ особенно за толкова малко бебе.

# 4
# 5
  • Мнения: 262
от самото начало сме на нутрилон.но ти защо питаш,педиатъра не ти ли препоръча?  ще има много мнения и най-малкото ти самата ще се объркаш от толкова предложения.   ако нямате някаква наследствена предразположеност към алергии то всяко ам си е добро за себеси.  детето на моя приятелка започна да повръща от 30 ден,не приемаше никакъв вариант на ам докато не му дадоха кисело мляко.  знам,че звучи странно но пък моето момиченце не ще да го лизне. newsm78  bouquet

# 6
  • Мнения: 56
аз започнах с фризолак без да се допитвам до педиатър и до сега си караме с него и няма проблем естествено като си знам че нито аз нито таткото имаме някакви алергии

# 7
  • Мнения: 1 555
Препоръчвам ти Милумил ! 

# 8
  • София
  • Мнения: 5 604
Препоръчвам ти Аптамил или Милумил.

# 9
# 10
  • Мнения: 6 461
На голямото ми дете съм давала като бебче "Хумана",както и на малкия след 8ми месец.

# 11
  • Мнения: 439
Aptamil  Simple Smile препоръча ми го педито и сам много доволна.То е най-близко до майчината кърма

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Бу ти е обяснила вече за АМ  Simple Smile
Аз храних с NAN и съм доволна, не е запичал, нито разхлабвал. Обаче сега ако имам второ дете сигурно ще предпочета адаптираното мляко на марката Milupa /Милумил или Аптамил/, излиза с 1-2лв. по-скъпо от другите марки АМ, но си мисля, че е си заслужава  Simple Smile

# 13
# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
от готини доктори хапнахме Фризолак, Фризовом, Аптамил (съжалявам че го сменихме), АЛ 110 (то е лечебно, едва ли е за вас), и най-накрая вече от 3-4мес. ядеме НАН и съм доволна, оправи й се запека

Общи условия

Активация на акаунт