Къде и как прекарахте Коледните празници?

  • 1 240
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Доста често посещавам форума за пътешествия (но рядко пиша) и видях, че някои от вас са "сменили тактиката" и смятат тази година да пътуват някъде за Коледа, вместо за Нова година. И тъй като идеята много ми допада (за съжаление не можах да я осъществя и аз тази година), въпросът на темата ми е към вас!!! Очаквам мнения и предложения!!!

# 1
  • Мнения: 5 313
И на Коледа и на Нова година ще съм си в Хисаря.

# 2
  • Мнения: 983
На Бъдни вечер бяхме на гости  в свеки, а на Коледа си бяхме в къщи Laughing

# 3
  • Мнения: 219
Почивните дни - на ски! /е и малко на шейни Grinning/
Не ни е за първи път, ми предпочитам пред трапези.

Сняг, слънце, тишина...


Весели празници и хубаво посрещане на 2007-ма година!

# 4
  • Мнения: 1 120
Ходих на екскурзия в Италия.
Снимки в подписа ми:)

# 5
  • Мнения: 37
В СПА хотел "Борова гора". Беше хубаво. Хотелят е нов и направен с мерак. Само дето басейна си е хладничък за деца. Иначе, шоколадовата маска е супер.
Искам да благодаря на Джули за координатите   bouquet

# 6
Mandy, направо се размечтах от снимките ти! Бях чувала, че по Коледа не било хубаво да посещаваш Западна Европа, но май както гледам това въобще не е така! Разкажи нещо повече за пътуването - сама ли си го организира или отиде с тур. агенция? Хотелът как беше? Joy

# 7
  • Мнения: 8 505
Вкъщи.И на Коледа,и на НГ.

# 8
И аз си бях вкъщи и на Коледа и на Нова година! Затова се пробвам да събера инфо как са изкарали хората, които не са си били у дома. За Коледа явно няма много такива, но се надявам поне да споделите къде сте посрещнали Нова година. Доста е рано да се правят планове за догодина, но пък сега впечатленията са "най-пресни".  Laughing
Надявам се да ги напишете във форума! Hug

Общи условия

Активация на акаунт