Дайте ми кураж...

  • 3 358
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте мили момичета!Остава ми много малко до големият ден Grinning ,и съм изпълнена с много страх,вълнение и незнам какво още,почти не мога да спя вечер...,дайте ми малко кутаж  Wink

# 1
  • Мнения: 573
Всяка раждала жена е минала през този етап на страх и вълнение от неизвестното.
Знам какво ти е в момента,аз го минах преди 1.4 г.
Ако ти кажа че не ме беше страх ,ще те излъжа(незнам дали има друг човек който да го е страх от от болката),но нямах търпение да си вида малкото съкровище.Викам си ще изтърпя вече всичко само и само да мине по бързо .
Мисли си само колко малко остава до срещата с новия член на семейставото ви,как ще си го гушнеш и целунеш и това ще ти даде криле.
Пожелавам ти всичко да мине по вода.Целувки на теб и бебока  bouquet Hug

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Роси и аз съм в същото положение,също се притеснявам как ще мине всичко  #Crazy,така че смело напред и не сме само ние минали оттам!! newsm10

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Опитай да мислиш не за самото раждане, а за след него. За приятните мигове, които ти предстоят. Споделяй вълненията си с близките си, това също успокоява. Говори и с лекарите, които те наблюдават, разпитвай за всичко без притеснения, за да намалеят поне малко неизвестните.
Стискам палци и желая леко раждане и здраво бебе! Hug

# 4
  • Мнения: 178
Не се притеснявай миличка. От първото си раждане си спомням само, че много ме болеше. Сега второто мина перфектно...и болката вече е забравена. Stop Всяка жена има различно раждане от другите , но аз ти пожелавам твоето да бъде като моето-второ.. Peace.и не се притеснявай толкова..всичко минава само радостта отмалкото човече ще е на първо място в живота ти! smile3504

# 5
  • Мнения: 1 183
Благодаря ви момичета,страхотни сте,но аз наистина изпитвам смесени чувства,много ме е страх,но същевременно много искам да си видя бебока и да го гушна,дано всичко мине добре без компликации Praynig

# 6
  • Мнения: 5 393
Нормално е да си нервна и притеснена.Моят съвет е да мислиш не толкова за самото раждане, а за момента в който ще гушнеш малкото си съкровище-няма по-хубав момент от този Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesПожелавам ти леко раждане и едно здраво бебче!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 272
Мила Роси, силно се надявам всичко да мине много бързо и успешно.  Hug и скоро да прегърнеш едно от най-прекрасните същества на тази земя - твоето бебче!
При мен страха, по-скоро притеснението беше от неизвестното. Помагаше ми като четях де що имаше за раждането...не че ми ставаше по-добре. В крайна сметка оказа се не толкова страшно, ако беше страшно едва ли щеше да ни има на тази земя, или най-малкото двойките щяха да си имат по едно бебе, никоя жена нямаше да се съгласява да роди повторно. Така че спокойно, не е кой знае какво, всичко ще мине и замине около раждането, ще остане само прекрасния резултат от него, а именно твоето бебе!
Леко раждане и да се похвалиш, като мине!

# 8
  • Мнения: 514
Пожелавам ти много успех и най-важното -не се страхувай,не е задължително всичко да мине с много болка,аз родих бързо и пазя само чудесни спомени от раждането,затова не се настройвай предварително NaughtyАз също се страхувах,но мина всичко и сега си имам бебче!Целта оправдава средствата!  bouquet

# 9
  • Мнения: 492
Спокойно, всичко ще бъде наред!Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и скоро да се похвалиш!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 610
Мен когато ме е страх от нещо си казвам"И това ще мине" и така се успокоявам,че каквото и да е ще мине и ще остане само резултата, в случая едно прекрасно съкровище за гушкане.Успех и много положителни емоции newsm08

# 11
  • София
  • Мнения: 3 361
Предстои ти нещо наистина прекрасно, мила!
Страх е нормално да изпитваш, но съвсем откровено ти казвам, че те чака една истински изумителна неописуема среща  Hug
Това е един от моментите, които спират дъха  Hug
Леко раждане  Hug

# 12
  • Мнения: 7 723
Опитай се да не мислиш чак толкова много за самото раждане, а за това, че след това ще си най- щастливата жена на света. Hug
В момента, в който ти дадат да гушнеш бебето, всички неприятни моменти се забравят  Peace
Желая ти леко раждане  thumbsup

# 13
  • Мнения: 3 456
Да, не мисли за самото раждане , а за бебчето, как ще си го къпеш, как ще си го гушкаш и как вече няма да си бреманна, а МАЙКА

# 14
  • Мнения: 2 952
Що да не мисли за самото раждане....'ми  неможе да не мисли, вие не мислихте ли ? Grinning Няма начин.Мислене голямо пада Wink , а спане малко...така ще е .....Слагай епидурал ако имаш възможност, не се  замисляй даже.Имай леко раждане!Аз нямам никакъв лош или страшен спомен от самото раждане......хич не ме е страх и сега затова PeaceБебето си е бебе Heart Eyes , но и болката си я спестих Flutter


  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт