Някой яде ли кюфтета с кокали от HIT?

  • 656
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
        Искам само да споделя за големия хипермаркет HIT.По принцип нямаме практика да купуваме от големите магазини,ама нямаше как.Нали всичко трябва да качествено,ама не.Още плюя малки кокалчета.Та купихме си ние кюфтета,смлени от  Rolling Eyesмагазина,сготвихме ги и във всяко кюфте имаше поне по десетина кокалчета.Е какво е това??Дай като е Коледа да се продава всичко.Ако пишеше ,че се продават с кокали нямаше да се оплаквам,но все пак и децата ги ядоха!

# 1
  • Мнения: 7 723
 Shocked Да не би да сте яли кучешка храна         animal037  33uu newsm78

# 2
  • Мнения: 154
Ние пазаруваме основно от там.Купувам само телешката им кайма.Не съм имала проблем,ама ти направо ме разби?? Shocked.Как ги ядохте с лупа ли? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 450
Кюфтета с кокали не,но сме купували четири-пет-дневно кебапче.Беше между другите-пресни.Върнаха ни го без проблеми след луд скандал.И хич не ми е за едното кебепче,ама защоще не правят на луди,нека видят какви боклуци продават.

# 4
  • Мнения: 4 053
оооо,за ХИТ,нямам думи просто,
нещо хич го няма тоя магазин
попадала съм на какво ли не Sick

# 5
# 6
  • Мнения: 197
Е и ние сме потърпевши от там ама с една  тяхна телешка, но и вмирисана кайма. А за твоите кюфтета   chef да те успокоя - поне сте яли нещо с животински произход.  Joy    hahahaХИТ

# 7
  • Мнения: 551
Аз редовно го посещавам и по принцип съм доволна  от магазина, а що се отнася до каймата       ГОТОВА КАЙМА НЕ КУПУВАМ        от никъде  Naughty Naughty Naughty

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Гафове на всякъде има.Аз съм много доволна от магазина в младост.Ходих 2 пъти до този в Люлин,но имам чувството ,че влизам в друг магазин Shocked

Общи условия

Активация на акаунт