Да си купувам ли ластични гащи?

  • 1 448
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
С първата бременност си купих най-обикновенни ластични гащи, не толкова за да ми прибире корема, колкото да ми се прибере ханша и имаше ефект, или поне така си мисля, че на тях се дължеше възтановяването на обиколката на ханша. Сега се чудя дали да си купя някой от клиновете който ги продават он-лайн за стягане или пак да заложа на обикновенните гащи. Моля да ме посъветвате? Ако има някой който да си е купувал от интернет дано ми каже отзиви за тях, май не ми се рискува много много с тях

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Аз пък си мисля, че е абсурд обиколката на ханша ти да намалее заради ластичните гащи  Crazy Функцията им е по- скоро за прибирането на стомаха  Peace Едното е мускулатура, другото кокали, няма как да стане просто...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Не съм употребявала.
Много ми е тесен ханша, бебка се роди много голяма /нормално раждане/, малко ме боляха костите после, но всичко се прибра, сега съм пак със същата обиколка на ханша, на петия месец точно.
Не се притеснявай.

# 3
  • Мнения: 2 849
Няма смисъл .Опитах се да се набутам в едни подобни след раждането  Crazy,ще се прибере всичко след време .

# 4
  • Мнения: 2 616
Интересна ми е темата, само искам да се запиша

# 5
  • Мнения: 3 216
И аз не сьм ползвала колани ,но и доки така ме посьветва. Идеята е ,че с колани,мускулите стават мьрзеливи.

# 6
  • Мнения: 8 242
Не ти трябва такава глупост  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 212
Аз пък си мисля, че е абсурд обиколката на ханша ти да намалее заради ластичните гащи  Crazy Функцията им е по- скоро за прибирането на стомаха  Peace Едното е мускулатура, другото кокали, няма как да стане просто...

Съгласна...
Дори бих искала да попитам феновете на тези гащи:
Как именно си обяснявате действието по прибирането на корема?
Та това е мускулатура.....нали не очаквате гащите да правят коремни преси вместо вас самите ?! Wink
Аз лично освен чисто естетически / за визуално скриване на корема/ други функции не виждам на това приспособление.....

# 8
  • Мнения: 9 050
Аз не бих се нарекла "фен на тези гащи", защото много ми убиваха, стягаха и спарваха  Grinning Обаче пък, раждах със секцио и докато не обух такива гащи, изобщо не успях да легна на една страна. Беше ужасна болка без тях. Не знам как е при нормално раждане, но при секциото мисля, че много помагат. Освен това, след раждането корема ми около месец си беше както преди това и ако не бяха тези гащи да го прибират, нямаше да мога да вляза в нито една нормална дреха.
Иначе, не мисля, че корема ми ще се прибере само от едните ластични гащи. Така като гледам, докато не започна с коремните преси, все ще се имам тумбак. Обаче док още не дава още натоварване на коремните мускули Cry

# 9
  • Мнения: 1 064
Аз лично съм оставила прибирането на корема на майката природа...освен това на мен бикини ми е трудно да нося (до края на бремеността носех прашки), а пък за ластични гащи не смея и да си помисля...

# 10
  • Мнения: 5 362
Аз пък си мисля, че е абсурд обиколката на ханша ти да намалее заради ластичните гащи  Crazy Функцията им е по- скоро за прибирането на стомаха  Peace Едното е мускулатура, другото кокали, няма как да стане просто...
И аз така мисля.
Аз използвах само колан-ластичен,и имаше ефект.

# 11
  • Мнения: 6 461
Ефект не съм видяла,понеже ползвах след първата ми бременност.
Така ,че след като родих второто не съм носила ластични гащи

# 12
  • Мнения: 2 677
Не съм носила.
Малко по малко нещата се нормализират от самосебе си.  Peace

# 13
  • Мнения: 155
Писала съм го и в друга тема. По съвет на моята гинеколожка още на следващия ден след секциото си обух ластични гащи. Не знам как е при нормално раждане, но на мен много ми помогнаха. Стегнаха корема и можех лесно да се движа, защото бяха поддръжка. Не знам дали са спомогнали да се прибере коремът, но около 40 дни след раждането почти нямах корем. Това, което ми обясниха е, че не е само кожа и тлъстини, а и увеличената матка. Може би помагат като притискат нея и стимулират прибирането на корема. А и да кажа, че кърменето помага за това!

# 14
  • Мнения: 1 212
Писала съм го и в друга тема. По съвет на моята гинеколожка още на следващия ден след секциото си обух ластични гащи. Не знам как е при нормално раждане, но на мен много ми помогнаха. Стегнаха корема и можех лесно да се движа, защото бяха поддръжка. Не знам дали са спомогнали да се прибере коремът, но около 40 дни след раждането почти нямах корем. Това, което ми обясниха е, че не е само кожа и тлъстини, а и увеличената матка. Може би помагат като притискат нея и стимулират прибирането на корема. А и да кажа, че кърменето помага за това!

Не налагам мнение, само споделям  Naughty
Моята гинеколожка , пък ми забрани да слагам гащи / аз също родих секцио/, с оглед превенция от нежелателни сраствания в коремната област.......
За кърменето  - 100 % има ефект по прибиране на корема
Не нося гащи, секцио съм , сина ми е на 3 седмици и за корема ми напомнят две гънчици неприятни , като поясче под ребрата, но вярвам че след някоя и друга седмица като почна упражнения за корем ще ги по стопя малко.....

Общи условия

Активация на акаунт