Черен списък - Пловдив

  • 1 004 400
  • 1 953
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 2
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
д-р Ели Илиева , гинеколог, от МЦ " Надежда", никой да не стъпва.
ПОТВЪРЖДАВАМ!!!
Недеите така бе хора ,малко е корава но е добар специалист
На мен само тя ми помогна и ме излекува с хапчета ,когато всички други искаха да ме оперират

# 1 321
  • Мнения: X
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
д-р Ели Илиева , гинеколог, от МЦ " Надежда", никой да не стъпва.
ПОТВЪРЖДАВАМ!!!
Недеите така бе хора ,малко е корава но е добар специалист
На мен само тя ми помогна и ме излекува с хапчета ,когато всички други искаха да ме оперират

Дано един ден да не съжаляваш, че си ходила при нея

# 1 322
  • Пловдив
  • Мнения: 0
доц. д-р Христо Христов - диетолог
приема в ДКЦ 2, абсолютно съм разочарована, хвърлени пари на вятъра.

# 1 323
  • Мнения: 14
             Дълго се чудех дали и аз да се включа в темата и накрая се реших. В Черния списък на първо място поставям "доктор" Ели Илиева. Може би забелязахте, че доктор е в кавички. За нея в момента не ми се обяснявя защо я поставям в черния списък. От това, което прочетох до тук, сигурно се сещате защо са кавичките. На второ място поставям "доктор" Матеев от клиника "Бора", но не защото е на второ, и той с чест може да се класира на първото място. Поставям Матеев, не толкова за грубостта му, тъй като по принцип издържам на болка. Причината, за да гласувам за него е тази, че преди години след мнгократни прегледи по повод проблеми със забременяването ми често ходех на прегледи при Матеев, тъй като по онова време нямаше много клиники в Пловдив при стерелитет. Та така след чакане средно от около час и половина, прегледът трае не повече от пет минути, колкото да оправдае накрая такста, която ти взема. След един такъв преглед Матеев с голяма учуда ми казва "О-о, момиче и ти нещо си се повредила- нямаш овулация, сега ще видим каво ще те правим". След тези думи едва успях да се облека, да си платя долу таксата, за да не са разрева още вътре в клиника- все пак тогава бях 31 години и това много ме разтревожи. Излезнах навън и се разплаках от сърце, плаках докато се прибера, а и след това. Плачех всеки ден. След около двадесет дни разбрах, че съм бременна- без изобщо да съм очаквала, тъй като Матеев ми каза, че съм се повредила. След девет месеца вече се радвах на слънчицето, заради което съм нямала овулация в онзи момент. Предполагам, че ранния етап бремеността може и да не се диагностицира, но думите "И ти си се повредила" бяха много сили и тежки, особено за жена, която жадува да си има детенце.
       Може би друг път ще разкажа и за "доктор" Ели Илиева.

# 1 324
  • Мнения: 8 242
хаха Данита Simple Smile Колко позната история с Матеев!
И аз бях при него на преглед преди години (клиниката беше нова, препоръчан от доста хора). Отивам там и на мен ми изфъфли нещо от сорта - с тия яйчници ще се срещнем за инвитро  Shocked
И ми написа на една бележка сума хормони да си изследвам. Еми не го направих..
След месец забременях (от 1вия опит) ... А след 6 години пак от 1вия оит - за 2ри път  Crazy
Та никога и на никой не бих го препоръчала  Stop Явно си има репертоар доктора, който се върже дупе да му е яко  ooooh!

# 1 325
  • Мнения: X
danita_p ще ми бъде интересно да прочета историята и с Ели Илиева

Последна редакция: пт, 28 фев 2014, 14:47 от Анонимен

# 1 326
  • Мнения: 14
Моето мнение, с което не ангажирам никой, е че тези доктори имат една цел, да ни напрявят абонати за колкото се може по- дълъг период от време, с което си гарантират не малък доход! С мъката на хората, една гарантирана печалба. Но тъй като докато има хора ще има сред тях и такива проблеми, за тях е все едно дали ще съм аз или някоя друга, важното е да се вържеш и да станеш един редовен платец! За жалост!

# 1 327
  • Мнения: 959
Ама ние отдавна не сме пациенти а клиенти.

# 1 328
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Изказвам негативно мнение за д-р Бабаков.То този човек е некъдурен да води една нормална бременност та камоли да разражда.

Той вече е за пенсия. Сериозно. Личи си по начина, по който работи, по ентусиазма. Едно време може би е бил добър, но сега си е вече за вкъщи, за почивка и биричка.

# 1 329
  • Мнения: 8 795
Предстои ми влизане в болница, защото...ще минавам ТЕЛК.  doh Трябва поне да се предпазя, ако не друго....

# 1 330
  • Мнения: 0
Zdraveite !Iskam da vi popitam za d-r Eli Ilieva neiniqt kabinet se namira na ДКЦ "Св. Георги 1", бул. Васил Априлов № 15,...Molq za saveti !Blagodarq predvaritelno  Simple Smile

# 1 331
  • Мнения: 8 242
Zdraveite !Iskam da vi popitam za d-r Eli Ilieva neiniqt kabinet se namira na ДКЦ "Св. Георги 1", бул. Васил Априлов № 15,...Molq za saveti !Blagodarq predvaritelno  Simple Smile
Само почни от 1 стр. на темата  Wink

# 1 332
  • Мнения: 78
Да сложа в черния списък д-р Димитър Тасков - клиника Луксор. Ужасно, ужасно отношение. Водим човек с глаукома, с куп изследвания, притеснени и чакащи преглед и мнение от това самозвано светило. И какво получихме: Преглед от 3 минути, досегашните изследвания не ги погледна, не ни остави дори да разкажем историята на заболяването... Цялото му поведение и отношение беше в стил 'Бързо, дайте 50 лева и си тръгвайте!'.

Не се лъжете, не давайте парите си на този самозванец! Това не е лекар, а магазинер!

# 1 333
  • Мнения: 26
Д-р Минев(Селена,Пловдив),твърдо съм убедена,че е за тук! За пореден  път ми се оплакват,че не познава бременните  си,били при него1-9 месец!  Joy:Много груб! #2gunfireЗа професионални умения не претендирам,но все нещо  "куца" и притеснява бременните през 10-15 дни да го посещават и плащат естествено! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1 334
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
maria.p, добре дошла......отново. Радвам се, че се чувстваш добре.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт