Бременност и възпалено гърло! Какво да пия?

  • 21 819
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Предполагам, че темата може да е станала досадна, но не успях да намеря нищо с търсачката. От 2 дни ме боли гърлото, а днес вече възпалението слиза и надолу и незнам какво да пия. Лекаря ми каза да смуча някакви хапчета и да пия чайчета, но усещам, че става все по-зле и май на Коледа и на Нова Година ще съм на легло. Ако на някоя от вас и се е случвало през бременноста, ще съм й благодарна да сподели, как се е справила с това.

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 832
аз с прополки за смучене в началото,но наистина стана по зле и сега съм с гнойни сливици и антибиотик,ако не кашлиш е добре и става само с чайчета,но се консултирай за лекарства с лекар.бързо оздравяване и съжалявам,че не можах да помогна.

# 2
  • Мнения: 189
аз смуках Ефизол и вземах по 2 лъжици мед Peace

# 3
  • Мнения: 338
И на мен ми се случи същото по време на бременността-започнах да правя гаргара със Сандрил и ми помагаше. Можеш да пробваш. Grinning

# 4
  • Мнения: 476
А за капките за нос какво мислите?

# 5
  • Мнения: 6 461
А за капките за нос какво мислите?
Физиологичен р-р Peace

# 6
  • във фурната
  • Мнения: 596
Можеш да смучеш исла-мус или исла-минт,прополисови таблетки,септолете.Това са табл.за гърло и стават за бременни.За кашлица при бременни стават Тавипек капс.,Геломиртол капс., Анисол капс.,сиропи от мащерка-Хустагил или Биокс тими,Мукоплант на Д-р Тайс.Можеш също да пиеш Есберитокс табл. за засилване на имунитета.

# 7
  • Мнения: 476
А за капките за нос какво мислите?
Физиологичен р-р Peace
Изобщо не ми помага, но все пак благодаря! Sad

# 8
  • Мнения: 3 456
Цитросепт

# 9
  • Мнения: 4 458
Аз съм смучила от тези антибиотиците за гърло които се смучат. Това в краен скучай когато нищо друго не е помогнало. Разбира се съм питала не само гинеколкога ми но и ..... не помня още какъв лекар но разпитвах наляво и надясно дали може и до колко. Всички бяха единодушни че са по-безопасни от евентуално усложнение.

# 10
  • Мнения: 2 529
През миналата бременност ми бяха предписали Трахизан за гърлото и ми помогна. Бързо оздравяване!  Simple Smile

# 11
probvai s tonzilopren mislia 4e staa za teb,pitai v aptekata az kato go kurmah peh nego gp-to mi kaza.

# 12
  • Мнения: 1 116
През миналата бременност ми бяха предписали Трахизан за гърлото и ми помогна. Бързо оздравяване!  Simple Smile
Ужис ! Кой е тоя лудия ?!

Има едно спрейче Биопарокс, върши чудесна работа. Освен това си вземи и ефералган та пий и от него.Само не го пий веднага след Биопарокса. Спазвай схемата на впръскване и всичко ще е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт