Плетен кош/панер - откъде да намеря?

  • 2 154
  • 13
  •   1
Отговори
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Ами много искам такъв - да слагам на Марти играчките вътре.
Органически не понасям пластмасовите, мога да ги преглътна само за дрехи.
Тези мрежестите също не ги харесвам.
Моля, кажете къде мога да си намеря такъв?   bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лимонче - виж на Женския пазар. По пазарищата съм виждала мургавели да ги предлагат. Ама да ти кажа аз точно в такъв - плетен, прибирам играчките и понеже той остаря (от '97г. е), започна да се чупи много лесно и да пуска клечици и то острички.

Аз пък си мечтая за пластмасов  Grinning

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Абе Шанче, той си е отслужил службата бре - това са си почти 10 години   Mr. Green
Пластмасов ще ти подаря, само да се видим  Hug
Мерси ти за съвета, ще отскоча до Женския.
ПП Между другото, още я чакаме оная гума за пералнята  Confused

# 3
  • Мнения: 1 212
Ако случайно пътуваш някъде извън града, оглеждай се по пътищата между отделните селища, продават ги заедно с хиляди други плетени истории........моя кош така си го получих ! Laughing

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...ПП Между другото, още я чакаме оная гума за пералнята  Confused

съжалявам да го чуя. За жалост Брандт (дано не бъркам марката) е екзотика за нашенския пазар.

Ааааааааа, Лимонче - сега ми светна идеята... Абе защо не помолиш някоя мама във Франция да ти я купи и изпрати... Все ми се струва, че така пО-може да я дочакаш.  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 197
Аз знам два магазина за плетени неща - единия е на ул. Прага, след тролейната спирка по посока Борово на 2-ка и 9-ка, малко след нея. Другия е на бул. В. Левски в участъка между Попа и НДК, от лявата страна като се върви към НДК, след Английското посолство.

# 6
  • Мнения: 1 546
В Практикер има раааазкошни плетени панери!

# 7
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Благодаря ви много!   bouquet
 

# 8
# 9
  • Мнения: 5 362
В Практикер има раааазкошни плетени панери!
Peace
И в някои магазини за мебели също съм виждала.

# 10
  • София
  • Мнения: 311
Точно до нас, на пресечката на Гео Милев и Коперник, една циганка продава всякакви плетени неща, и то всеки ден! Ако имате път насам.....

# 11
Ами много искам такъв - да слагам на Марти играчките вътре.
Органически не понасям пластмасовите, мога да ги преглътна само за дрехи.
Тези мрежестите също не ги харесвам.
Моля, кажете къде мога да си намеря такъв?   bouquet
Хващаш пътя за Перник и точно на изблизане от Княжево в дясно (това е районът на вилна зона "Килиите) точно на  пътя се продават в магазинче, има изложени направо до пътя. По-евтини са от тези в градинските центрове и има разнообразие.

# 12
  • Мнения: 127
виждала съм да изкарват такива плетени иастории при сладкарница Неделя, която се намира между НДК и хотел Хемус( срещу музей Земята и хората)

# 13
  • Мнения: 234
Един дядо всяка събота и неделя изкарва такива нещица в Южния парк. Има и каталог с него. Не знам цени.

Общи условия

Активация на акаунт