Комбиниран шкаф за повиване

  • 3 003
  • 17
  •   1
Отговори
Някай купувал ли е от комбинираните шкафове  за повиване със ваничка на CAM ? Моля пишете дали сте доволни, защото мисля да си купувам.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това ще ти е най-излишната покупка.Ваната ще я ползваш първите три месеца защото е много малка и след това ще се усетиш, че си дала парите на вятъра.Купи си едно корито със стойка, хем голямо, евтино и предназначено за дълго ползване.Купи си и един скрин с няколко чекмеджета и върху него сложи подложка за преповиване.Гледай да е толкова висок, че да ти е удобно за кръста да обличаш бебето.И така за много по-малко пари ще има много по-удобни приспособления!

# 2
  • Мнения: 3 835
Не помня вече нашия дали беше на Cam, но беше комбиниран, с ваничка, с маркуче за изливане на водата, на горния капак имаше и, постелка за повиване, с 5 чекмеджета, като порасне детето, ваничката се маха, и си остава само скрин. Имаше и колела отдолу. Горещо препоръчвам този шкаф, невероятно удобен, предимствата му са много. Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Цитат
Това ще ти е най-излишната покупка.Ваната ще я ползваш първите три месеца защото е много малка и след това ще се усетиш, че си дала парите на вятъра.Купи си едно корито със стойка, хем голямо, евтино и предназначено за дълго ползване.Купи си и един скрин с няколко чекмеджета и върху него сложи подложка за преповиване.Гледай да е толкова висок, че да ти е удобно за кръста да обличаш бебето.И така за много по-малко пари ще има много по-удобни приспособления!

Подкрепям с две ръце! Peace

# 4
  • Мнения: 1 555
Няма смисъл от такава покупка, но ако си решила купи си !!!

# 5
  • Мнения: 1 212
Дълго време и аз размишлявах над подобна покупка - някой ми беше казал , че били много удобни......
Радвам се, че в последствие се отказах по следните причини:
1. Изисква пространство и ако не разполагаш с такова става проблем....
2. Ваничката е много малка, ще се използва максимум 5 - 6 месеца
3. Плот за повиване имам към кошарата за спане, друг ми е излишен.
4. Цените са от 160 лв нагоре..../ по изброените по - горе причини, за мен излишен разход /

# 6
  • Мнения: 3 835
1. Изисква пространство и ако не разполагаш с такова става проблем....
2. Ваничката е много малка, ще се използва максимум 5 - 6 месеца
3. Плот за повиване имам към кошарата за спане, друг ми е излишен.
4. Цените са от 160 лв нагоре..../ по изброените по - горе причини, за мен излишен разход /

Аз нямах кошара, с плот за повиване, а детско легло. Според мен, този шкаф, не само, че не изисква пространство, точно обратното спестява такова, защото е три неща в едно. Скрин, вана, и плот за повиване. Аз къпех детето в спалнята, защото в банята беше студено, много ми беше удобен този шкаф. Като свърши къпането, водата просто се излива чрез маркучето, в някаква кофа. Аз нямах кой да ми помага, винаги сама се оправях, и този шкаф, където всичко е на едно място, ми беше много удобен. В противен случай, трябваше с детето на ръце, да ходя до другите шкафове, да му взимам дрешките, памперсите, и т.н..

# 7
  • Мнения: 533
Това ще ти е най-излишната покупка.Ваната ще я ползваш първите три месеца защото е много малка и след това ще се усетиш, че си дала парите на вятъра.Купи си едно корито със стойка, хем голямо, евтино и предназначено за дълго ползване.Купи си и един скрин с няколко чекмеджета и върху него сложи подложка за преповиване.Гледай да е толкова висок, че да ти е удобно за кръста да обличаш бебето.И така за много по-малко пари ще има много по-удобни приспособления!

Много вярно  newsm10. Максимум 2-3 месеца да го ползваш и после пак ще трябва да минеш на вариант отделно шкаф, отделно вана.

# 8
  • Мнения: 1 467
На мен ми харесва и мисля да си купя, освен това става после само на шкаф. И освен това е в комплект с легълцето.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 915
И аз го смятам за излишна покупка, която не си оправдава цената.

Един скрин с няколко чекмеджета - от мебелен магазин + ваничка със стойка + 1 плот за повиване ще ти вършат работа много по-дълго време, по-практични са откъм размери и обем, по-удобни и сравнително по-евтини.

# 10
  • Мнения: 5 362
И аз го смятам за излишна покупка, която не си оправдава цената.

Peace

# 11
  • Мнения: 2 952
Това ще ти е най-излишната покупка.Ваната ще я ползваш първите три месеца защото е много малка и след това ще се усетиш, че си дала парите на вятъра.Купи си едно корито със стойка, хем голямо, евтино и предназначено за дълго ползване.Купи си и един скрин с няколко чекмеджета и върху него сложи подложка за преповиване.Гледай да е толкова висок, че да ти е удобно за кръста да обличаш бебето.И така за много по-малко пари ще има много по-удобни приспособления!

Точно!

# 12
  • Мнения: 2 956
И аз го смятам за излишна покупка, която не си оправдава цената.

Един скрин с няколко чекмеджета - от мебелен магазин + ваничка със стойка + 1 плот за повиване ще ти вършат работа много по-дълго време, по-практични са откъм размери и обем, по-удобни и сравнително по-евтини.

Абсолютно подкрепям...да не говорим,че аз даже плот не си купих някъде до 4- месец на бебка,а след това си го направих сама  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Това ще ти е най-излишната покупка.Ваната ще я ползваш първите три месеца защото е много малка и след това ще се усетиш, че си дала парите на вятъра.Купи си едно корито със стойка, хем голямо, евтино и предназначено за дълго ползване.Купи си и един скрин с няколко чекмеджета и върху него сложи подложка за преповиване.Гледай да е толкова висок, че да ти е удобно за кръста да обличаш бебето.И така за много по-малко пари ще има много по-удобни приспособления!

Много вярно  newsm10. Максимум 2-3 месеца да го ползваш и после пак ще трябва да минеш на вариант отделно шкаф, отделно вана.

И аз съм на същото мнение,  Peace

# 14
  • Мнения: 1 467
Ами те всички ванички са до 5-6 месеца, после така или иначе се сменят, дали ще е комбинирана с нещо друго или не, е само въпрос на удобство. А дали ще си купиш или не - въпрос на финансови възможности, всъщност цялата работа се върти около това:)

Общи условия

Активация на акаунт