Ходихте ли ве4е в Хиполанд срещу Метро Люлин

  • 1 395
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
моля ви споделете

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 15:26 от mama Bobo

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 Не трябваше ли да е до Метро 2 ???

# 2
  • Мнения: 1 756
 Embarassed
ми в Люлин не е ли метро 1 Rolling Eyes
пак съм се объркала

# 3
  • София
  • Мнения: 797
  В Люлин е Метро 2.  Така, уточнихме Метро-то Simple Smile, а някой да е ходил в Хиполенд? Аз даже не знам къде точно е и дали са го пуснали?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Я да се запиша, разбрах и аз че са го отворили тия дни, не съм ходила.

# 5
  • Мнения: 1 756
 Cry
и никой ли не е ходил

# 6
  • Мнения: 4 668
Аз днес ходих до Метро , но не влязох в Хиполенд , защото много бързах . Отворен е вече , но не е напълно зареден според мен... Това обаче е само "поглед от вън"  Grinning

# 7
  • Мнения: 86
Ние ходихме миналата седмица, точно след откриването. Бяха много любезни, работното им време е от 10, ние бяхме там доста по-рано, но те ни пуснаха. Много се изненадах. Иначе за самия магазин, на два етажа е, като втория все още не е готов. Доста е голям и има много по-голям избор от първия им магазин. Хубав е, много за внимателни, поне за сега. Друго не се сещам, ако нещо специално ви интересува питайте. Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 69
Ние ходихме тази седмица.Продавачките са наистина много любезни,магазина е много голям,1-я етаж е зареден,2-я още не е.

# 9
  • София
  • Мнения: 322
Ние ходихме днес в най-голямата лудница, та освен касиерката с друг член на персонала не се сблъсках.

Интересуваха ме момичешки играчки, има голям избор. По-маркови бяха само бебешките - до 1 година. Повечето играчки за по-големи дечица са китайски, но има и български, и на Wader toys, и на Ravensburger. Имаше и от надуваемите магаренца за подскачане.

Стува ми се, че избора на дрехи е по-ограничен, но не съм ги разглеждала.

Втория етаж още не работи.

# 10
  • Мнения: 1 756
Благодаря ви,ще го посетя след 2 месеца за ржденният ни ден основно, засега ве4е вси4ко имаме  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт