Сина ми си удари оченцето...

  • 822
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Валето снощи се спъна и падна ,така че се удари в ръба на масичката.При удара му се цепна леко очето във вънщния край,окоро 5мм. и потече малко кръв.веднага сложихме със снаха ми лед/по-точно тя ,че аз бях  Shocked паникьосана/.След малко забелязахме,че има кръвоизливче/не знам така ли се казва-червено петънце с диаметър 2мм. / на бялото на външната част на окото ooooh!
Днес очето не е нито отекло,нито възпалено-детето след около 10мин. от произшествието го забрави и не е давал признаци да му пречи нещо...
Но мен това петънце в окото ме притеснява-успокоиха ме ,че ако било на" цветната" Embarassed част било опасно- на "бялото" щяло само са отмине постепенно
вие как мислите.....

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Най-вероятно няма да има проблем. Такъв може да има ако се е наранила конюнктивата /одраскала/ при удара, но щеше вече да си е проличало -  да има болка и зачервяване. Не се притеснявай, ще му мине  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 416
Много е неприятно, но и на Маргарита й се е случвало два пъти да има миниатюрно кръвоизливче. Аз направо се ужасявам в такива случаи и направо не смея да я поглеждам в нараненото оченце...  Simple Smile Но наистина не е опасно - изглежда по-гадно и болезнено, отколкото е в действителност...  Peace
Дано мине скоро!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 644
Благодаря ви Hug
Днес за свое успокоение го заведох ад го види очен лекар- и той каза че няма проблем....
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт