Разсеяни ли сте?

  • 1 828
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 495
Това ми е въпроса  Grinning
Вече втори ден обувам едни 3/4-ти дънки, които от лятото не съм слагала, та... забелязах, че нещо ми хлопат, свличат и такива работи  newsm78
Помислих си дали не съм отслабнала... - ама чак пък толкова  #Crazy
И прибирайки се днес с небрежно смъкнати дънки, ми просветна, че те вървят с колан, а него съм забравила да сложа и затова се свличат /елементарно, Уотсън!/  doh
Имали ли сте такива моменти?  Laughing  Laughing
Да се посмеем заедно  Joy  tooth

# 1
  • Мнения: 3 569
Преди 2 дни, излизайки от нас си забравих ключовете от външната страна на вратата. Върнах се след около 4 часа, а те все още си висяха ....

Безобразно отнесен съм на моменти.

# 2
  • Мнения: 276
Ти просто нямаш проблем! Мойта колежка миналата зима беше дошла с палто и............отдолу само по чорапогащник....... представяш ли си? Е когато това те сполети тогава ще си говорим!   Joy Joy Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, в другата крайност съм - свръх организирана. Това от една страна е добре - страшно ми помага  и в работата и в живота, но от друга - много ме напряга...

# 4
  • Мнения: 3 423
Като машина съм аз,
никакво разсейване.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не, не съм. Много рядко забравям нещо.

# 6
  • Мнения: 1 079
Рядко - не мога да си го позволя просто .Вчера една кола спря точно до краката ми а малкия беше в ръцете ми .Тръгна ли да излизам от релси винаги нещо ме стряска.ЗА това пък съседката ми бие рекорди - затвори си главата т.е .Тръгва да изпраща приятеля си и му казва чао ,като си е подала главата само ,затваря вратата а главата и остава отвън . Joy

# 7
  • Мнения: 1 937
Подобно на Лиска, аз съм един от най-дисциплинираните и сериозни хора. bowuu
Което понякога е малко тъжно...

# 8
  • Мнения: 1 180
Невероятно разсеяна съм! Пресен случай - отивам с малкия в една книжарница да си купя опаковъчна хартия за подаръците. Спирам, влизаме с детето, избирам хартия, плащам, продавачката дава касовата бележка на малкия и....си излизаме. Чак на другия ден се сетих, че не съм си взела хартията! Това ми се е случвало и с други покупки. Никога не си проверявам рестото, особено ако е по-дребно  - в последствие се оказва, че са ме метнали. Редовно си излизам с един ластик за коса на китката. Помъквала съм детето навън по пантофи, забравяла съм включени ел. уреди, оставяла съм отключена вратата на апартамента, забравяла съм си портмонето в магазин. Ако съм си направила списък за покупки, редовно го забравям в къщи и разни ей такива.... Супер блейка съм!

# 9
  • Мнения: 2 550
Разсеяна съм.
Имам нужда от личен асистент  Mr. Green
Най-пресен случай - сутринта изпуснах нещо под плота в кухнята, на изправяне забравих, че го има и главата ми още дрънчи  Crazy

# 10
  • Мнения: 936
Доста, на моменти не мога да се понасям. Най- редовно плащам и си тръгвам без покупката.
МарчеJoy

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не знам дали съм разсеяна или забравана;
редовно си слагам еода за кефе и забравям

# 12
  • Мнения: 3 835
Ох, майкоооооо, ужас. ooooh! Аз със сигурност съм един от най-разсеяните хора, на света. Всички случки, които са описали момичетата по-горе, са ми са се случвали. Това детето, най-редовно си пътува по пантофи в асансьора, добре че то е малко по в час, та си казва, и се връщам да му обуя обувките. най-редовно си плащам покупките, и си тръгвам без тях. Съвсем скоро за коледния базар, се бях залетяла в петък, като си мислех, че е събота, добре че една приятелка ме светна кой ден сме. Един от най-ранните ми спомени, в тази връзка е, бях малка, ставам, сгъвам си пижамата, и я прибирам в .....................камерата!!!!!! Mr. Green Няма да ви обяснявам защо и какво, съм си мислела. Но в интерес на истината, съм виждала и други подобни на мен. Слава богу. baby_neutral Една жена в маршрутката, така си беше мацнала червилото на бузките, без да го разтрие, че приличаше на индианец преди бой. Бързала е сигурно. ooooh! Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 936
Вече няколко пъти изгарям гумичките на кафеварките, защото забравям да сложа вода и след 15 мин. усещам, че нещо не е наред.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 634
Най-редовно ми се случва докато говоря по телефона да го търся,за да сметна нещо с калкулатора например. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт