За акито...

  • 750
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
От няколко дни,ака само зелено и като че ли е лигаво,точи се(съжалявам за обяснението),само на кърма сме,сега не е акал от 36 часа,според вас дали се касае за някакво заболяване!Свива се от колики и по цяла нощ се буди,изпръцква се и пак заспива,очевидно това,че не се изхожда го тормози!Преди ходеше по 4-5 пъти на ден и спеше спокойно,сега постоянно плаче и само при мен се успокоява!Педиатърката ми каза,че му нямало нищо,но аз се притеснявам да не изпусне нещо,четох че при алергии има слуз в акото,моля някой сблъсквал се с този проблем да сподели... Hug
Съжалявам,но търсачката ми не работи!

# 1
  • Мнения: 702
Зеления цвят е най- вероятно от коликите.
Ако проблема продължи поискай да направят посявка.

# 2
  • Мнения: 1 080
Зеления цвят може и да означава ,че кърмата преминава по- бързо през стомаха .Мисля ,че можеш да пиеш по половин чаша чай от анасон - за коликите .А за алергията - ограничаването на консумацията на млечни продукти може да облекчи нещата .

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Възможно е да си го прегряла или да е истинало сомахчето.Помисли и дали не си хапнала нещо,което да е възбудило коликите му.Ако не мине до 1-2 дни най-добре иди отново на лекар.Амежду временно може да дадеш и капки за колики или чай на хип с анасон и копър.

# 4
  • Мнения: 514
Пия чай на Хип за кърмачки,давам му Саб Симплекс,спазвам диета  и не си позволявам нищо,което да предизвиква колики! Peace
Благодаря ви за отговорите,докато ги очаквах,моето мишле се изака и не беше зелено,надявам се да не е нищо обезпокоително и да е преминало!
Не трябва ли вече да ни преминат коликите? newsm78 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт