Пили със зели?

  • 1 274
  • 15
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дайте готина рецептичка за най-вкусната манджичка да зарадвам мъжленце, моля!

# 1
  • Мнения: 27 524
Тва майтап ли е?  Joy

# 2
  • Мнения: 2 550

ъхъхъхъ  Joy  Joy Joy


П.С. Тази игра със смяната на никове и влизане в чужди роли ни изигра лоша шега, вече не знам кое е истина и кое майтап  rotfImao rotfImao

# 3
  • Мнения: 27 524
П.С. Тази игра със смяната на никове и влизане в чужди роли ни изигра лоша шега, вече не знам кое е истина и кое майтап  rotfImao

Е, нали беше за един ден? Надявам се лигнята да не приема по-големи размери и да има разум в потребителките все пак  Confused

# 4
  • Мнения: 2 550
За един ден беше, но аз вечра примерно си мислех, че темата на Анда за кладниците (това ли беше името на гъбата  newsm78 ) е майтап.
Сега тази  newsm78

Може пък жената наистина да търси рецепта за пили със зели  Mr. Green

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Абе хора, къде ви е чуството за хумор. Не сте ли чували че например в Пловдивско говорят много на и, и казват вместо пиле-пили, вместо зеле-зели. Ама аз наистина искам рецепта за тази манджа, сериозно говоря!!!

# 6
  • Мнения: 2 550
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151704.0 - ето тук има рецепти за свинско със зеле, вместо свинското слагаш пиле и мъжленцето ще е зарадвано  Laughing

# 7
  • Мнения: 27 524
Абе хора, къде ви е чуството за хумор. Не сте ли чували че например в Пловдивско говорят много на и, и казват вместо пиле-пили, вместо зеле-зели. Ама аз наистина искам рецепта за тази манджа, сериозно говоря!!!

Нашето чувство е тук, с Марето се смеем и забавляваме, ама някои може и да се обидят  Peace

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Най-малко съм искала да обидя някого Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 162
 Laughing и аз реших да видя какви са тия пили със зели- хич не ми хрумна за закачка с диалекта.
Те от Пловдивско вярно, че говорят на и, ама си пишат с е, та затова.

# 10
  • Мнения: 7 474
Абе хора, къде ви е чуството за хумор. Не сте ли чували че например в Пловдивско говорят много на и, и казват вместо пиле-пили, вместо зеле-зели. Ама аз наистина искам рецепта за тази манджа, сериозно говоря!!!

Ето ти още една, вместо кайма слагаш пиле  Laughing http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141815.0

# 11
  • Мнения: 126
Тази рецепта на Лео съм я правла и мога да кажа само,че е разкошна.

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ще има доста корекции, зелето-кисело, месото-пилешко, дали ефекта ще е същия newsm78

# 13
  • Мнения: 7 474
Ще има доста корекции, зелето-кисело, месото-пилешко, дали ефекта ще е същия newsm78

Ако го правиш с кисело зеле не слагай домати, а червен пипер. Пак става хубаво, просто тайната е в дългото готвене , колкото по-дълго се задушава , толкова по-вкусно става  Laughing Преди два дни го правих с кисело Crazy

# 14
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мерси Лео, знам че няма да ме подведеш Hug

Общи условия

Активация на акаунт