Получавате ли косопад след боядисване?

  • 6 090
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
 Здравейте!
 През живота си съм се боядисвала около 5 пъти. Винаги съм използала професионални бои, включително и безамонячна (в черен и кафяв цвят). Но месец след това ми се появява голям косопад. Не мога да определя, дали е бил сезонен, който донякъде се води естествен, или от самото третиране, тъй като косата ми е по-слаба. Та затова ви питам, вие получавали ли сте косопад след боядисване и каква боя използвате?
 Сега искам пак да се боядисам за празниците, но ме е страх... Thinking
 Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 076
Не.Получавам свиреп косопад през есента без значение дали се боядисвам,къносвам или нищо не правя.Имам много приятелки с по-фини коси,но никоя не се е оплаквала от косопад вследствие боядисване.Ползвам боя Гарние.Старая се да не мия прекалено често косата си и да я глезя с маски и балсами за подхранване,пия и витамини.

# 2
  • Мнения: 1 540
Напротив, като се боядисам изведнъж спира да ми пада косата.

# 3
  • Мнения: 2 152
На мен също косата ми пада главно есента и началото на зимата-от октомври до декември. Определено не е от боята.От 3 години използвам само Лореал и косата ми е лъскава и все така гъста.Боядисвам се на всеки 2 месеца Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Не. Малко по-суха става за около седмица, но косопад не. Сигурно причината е другаде при теб.

# 5
  • Мнения: 177
Аz съЩо получавам косопад след боядисване, а съЩо не я боядисвам често. След около месец отминава, освен ако не съвпадне със смяната на някой сеzон.

# 6
  • Мнения: 1 063
Получавала съм от Casting на Loreal и от една професионална на Loreal и на Wella (т.е. комбинирани двете професионални за да се получи желаният рус цвят - от тази смес последва година и половина косопад, правиха ме във фризьорски салон).
Доволна съм от професионалната на Schwarzkopf и от две професиoнални бои на Loreal - т.е. от тези бои нямам косопад.

# 7
  • Мнения: 2 575
Напротив, като се боядисам изведнъж спира да ми пада косата.

точно така е и с мен  Wink

# 8
  • Мнения: 104
Напротив, като се боядисам изведнъж спира да ми пада косата.

точно така е и с мен  Wink

Интересно и при мен е така, чудя се на какво се дължи? Даже последния път нарочно се боядисах, защото косата ми падаше ужасно много...

# 9
  • Мнения: 2 956
Не. Малко по-суха става за около седмица, но косопад не. Сигурно причината е другаде при теб.
Peace

# 10
  • Мнения: 5 362
Не. Малко по-суха става за около седмица, но косопад не. Сигурно причината е другаде при теб.
И при мен е така

# 11
  • Мнения: 2 019
Напротив, като се боядисам изведнъж спира да ми пада косата.
Peaceизползвам палете

# 12
  • Мнения: 2 414
На мен косата ми става много здрава,жива и лъскава след боядисване.Боядисвам си вече само корените един път месечно с професионална боя на Лореал. Wink

# 13
  • Мнения: 1 531
Не. Малко по-суха става за около седмица, но косопад не. Сигурно причината е другаде при теб.

Блонди, а как решаваш проблема със сухотата на косата? При мен се появява същия проблем и проължава по-дълго, въпреки маските които слагам.

# 14
  • Мнения: 221
не съм забелязала да ми пада косата от както се боядисвам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт