Виктор Азманов при Слави тази вечер

  • 6 931
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
 Виктор Азманов беше 9 месеца в манастира Шаолин и ще разказва за това при Слави тази вечер. Постигнал е много в областта на бойните изкуства и има много интересни истории за Китай и затова как живеят хората там.

# 1
  • Мнения: 1 153
Ще го гледам Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ще го гледам и без това се занимавам с ушу и темата ми е интересна  Peace

# 3
  • Varna
  • Мнения: 321
 Тоя е невероятен просто. Hug

# 4
  • Мнения: 2 070
Айде разкажете за тези, които не сме гледали...
Какво е ушу? Предполагам нещо различно от Ошшо? /с две ш ли е не е ли  newsm78 /

# 5
  • Мнения: 801
да,и на мен ми е интересно, Шнолке, изпуснахме го шоуто при Славчо

# 6
  • Мнения: 3 423
Не ми говорете за Китай и китайци,
че настръхвам. Знаете ли колко е
трудно да разплачеш усмихнат китаец.
Правила съм го, без да съм спец по
бойни изкуства и без да съм била в манастир.

# 7
  • Мнения: 1 063
Излъчването на очите му - не бях виждала такова нещо. Говоря за очите му през цялото време на разговора, а не накрая с погледа, който демонстрира (шаолинският).
Интерсен бе разказът му - значи така и в Шао Лин влизат и такива с връзки - за тези, които не са го гледали, той спомена за някакви казахстанци, чиито родители са доста богати в страните им и са ги изпратили там, а те са спали повечето време.
А за храната, винаги съм обяснявала на мъжа ми как така, китайките са толкова слаби и фини при тази мазна, винаги запържена храна, значи, това, което се предлага извън Китай в никакъв случай не е китайска кухня. Е, той потвърди предположенията ми.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 19:58 от Ив

# 8
  • Мнения: 5 539
Да, много беше интересно, но през цялото време си мислех дали цялата история не е украсена и обогатена Laughing При липсата на свидетели и когато събитията са се случили толкова далеч ooooh! човек би могъл да се изкара втори Брус Ли...
Много ли съм мнителна? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 505
Лилита, никак не си мнителна, даже напротив явно си много интуитивна. Рядко се замисляме за тази страна от нещата, особено когато информацията ни се поднася по подобен красив начин. Напоследък ни заля истинска вълна от новини за Виктор Азманов, лично аз поради ред причини  му обърнах по- специално внимание и се опитах да проследя донякъде биографията му и най-вече спортните му изяви. Според  мен има нещо съмнително и  целия този медиен шум съвсем не е случаен. 

# 10
  • Мнения: 1 959
Не сте прави, доколкото и аз знам някои неща за него...
Миналата година заминавам с едно момиче за чужбина, много надалеч
Тя, като една необвързана мома, умира за приятелите си и постоянно ги търсеше,
разговорите с тях са се водили и пред мен, чела съм им мейлите и т.н.
Когато Виктор й каза, че заминава за Китай, за манастира сме му се смяли и двете...
Честно казано не съм се занимавала да чета какво пише из медиите за него,
в смисъл дали нещо не е преувеличено, дооблагородено
Неговите разкази са верни
Свястно е много момчето, още повече, че родителите му са заможни и спокойно
може да изкара младостта си висейки по Горнооряховските кафенета,
а той е предпочел друго...

# 11
  • Мнения: 505
Никак не ми се задълбава в темата, но що се отнася до спортния характер на неговите истории, то всеки занимавал се с бойни изкуства може само да се усмихва на разказите му. Това, че е свястно момче, няма лошо Wink, но може би ключа от небивалото медийно присъствие на Виктор Азманов се корени точно в неговите заможни родители и бизнес интереси. Това е моята версия за него и за прекаленото раздухване.

# 12
  • Мнения: 4 555
Много ли съм мнителна? Mr. Green
Напротив, на съвсем прав път си.

# 13
  • Мнения: 1 243
Аз много се учудих пък вчера като го видях Виктор в Шоуто на Слави. Беше ми колега в университета. Учехме заедно 3 години мисля, но не успя да си вземе изпитите по немски и се записа в друга група.
Беше интересен образ,все разказваше разни неща, винаги много увлекателно, но все съм си мислила и аз ,че малко преувеличава! Знаем,че си направи собствен клуб за бойни изкуства и обучаваше там, имаше си някакъв бизнес, но не съм и предполагала,че ще иде в Шаолин  Laughing
Все пак браво,много е постигнал,и в насоката,която наистина го вълнуваше!  smile3521

# 14
  • Мнения: 1 063
Не коментирам неща, които не познавам. За пръв път чух за него снощи - в "Шоуто на Слави" и за мен бе интересно. Не съм се замисляла достоверни ли са разказите му, внимателно го гледах в очите, слушах, защото Шао Лин за мен е загадка.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 15:18 от Ив

Общи условия

Активация на акаунт