от 2 дена зверски рев преди дневното спане-помощ!!!!!

  • 408
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Мили мами ,ако някой ми даде съвет ще съм му много благодарна.Моите бебоци са на 9,5 месеца близначета до преди 2 дена си заспиваха сами в креватчетата през деня,но сега е някакъв ужас сложа ли ги настава ад, реват въртят се  newsm45 и не заспиват а им се спи чак не мога да ги успокоя не сме се приспивали никога на ръце ,да добавя че сутрин са будни от 6 часа и заспиват в 10.00 спят около 30 мин . максимум 1 час, после ги слагам чак в 3-3.30 пак спят толкова и това е до вечерта.преди месец махнах спането около5 часа и нямаше проблеми ... до сега.избиват ни зъби но не е от това newsm78 единият има вече3 а другият 2 но не е било такова чудо изкараха ги за около месец всичките с кашлица и сополи.единият все още кашля.иначе през ноща спят горе долу, с малки изключения едвам  изтрайват до 7.30 вечерта.не знам дали не трябва да минават на 1 спане дневно. те по принцип не са поспаланковци.благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 197
Имам няколко предложения:
1. Опитай да ги изморяваш с игра - тогава ще си заспиват много лесно.
2. Ако понасят биберони - давай им и ще заспиват с тях.
3. Ако за зъбите им помага нещо - примерно Дентинокс , Калгел или друго подобно мажи ги с него колкото да заспят.
4. Може също така да са гладни. Бебетата имат моменти когато нуждите им от храна нарастват и започват да искат  повече храна. Опитай да им даваш сокчета, прясно изстискани или купени, колкото да се заситят.
Мисля, че е временно явление. Моята дъщеря също имаше един период, в който заспиваше със зверски рев, но той засега отмина. Зъби така и не и избиха, но като я мажех с Калгел малко се успокояваше. Тя иначе е по-малка - на 8 месеца е. Надявам се твоите скоро да престанат да плачат.

# 2
  • Мнения: 750
Кърмиш ли? Аз лично не бих ти препоръчала да даваш сок за засищане. Той няма да ги нахрани. И пак няма да заспят. Знам какво е това положение на незаспиване. Освен да си играете и после да предложиш гърда или АМ, незнам какво друго да ти предложа. Поли в такива моменти иска да се занимавам с нея, после суче и се успокоява и заспива. Другият вариант е друг да ги приспи. Накои деца успяват да заспят по- лесно с бащите си.

# 3
  • Мнения: 311
За съжаление нищо не помага нито биба хвърлят ги не искам да им давам да ядат защото хапват предостатъчно , забравих да пиша че и се събуждат много криви пак с рев а това е от няколко месеца успокояват се единствено като ги взема на ръце като ги върна в кревата се почва пак с начале.

# 4
  • Мнения: 311
сама съм с тях по цял ден и това отпада.за игрите сме нон стоп скачат с бънджитата играят на пода с играчки от събуждане до сън с почивка за храна.

# 5
  • Мнения: 113
ние имахме такъв период и се оказа че е било от зъби, мажех с калгел и минаваше..

# 6
  • Мнения: 311
мерси за съветите, дано да мине и замине и да е от зъбчетата ,че ми е жал за мишките.

Общи условия

Активация на акаунт