Отговори
  • Мнения: 370
Спешно търся детски клуб в Младост 2 за празнуване на първи рожден ден. Зная само "Мечо пух и приятели", но съм чувала, че има някакъв нов. За съжаление не зная къде точно в Младост и координати. Името му е нещо от рода на "Шушу мушку" или нещо такова...
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 216
Шушумушка -мисля че се казва и е точно до пицария Лъчони в новия блок на приземния етаж има и детски магазин там.

# 2
  • Мнения: 370
Благодаря, а някакъв телефон дали имат?

# 3
  • Мнения: 216
Съжалявам не знам телефони. Мернах го като минавах случайно от там. Между другото в 24 блок в Младост 1  са направили парти клуб Усмивка - рекламата му изглеждаше добре.

# 4
  • Мнения: 370
Благодаря ти много!

# 5
  • Мнения: 581
Мечо Пух е много по-добър от този новооткрития /поне според мен/. Намира се наистина в новия блок до пицария Лъчони, но е много тясно и няма почти нищо за игра - има голяма пързалка, басейн с топки и малка къщичка, ако не се лъжа. Не съм ходила там с детето, а само веднъж погледнах набързо за какво става дума. Във същото помещение точно до басейна с топки има 2 или 3 маси за сядане на майките.

# 6
  • Мнения: 1 063
Да Ви кажа аз пък я харесах Шушумушката, като я гледах отвън също като вас си казах, че е много малко, но един ден заведох децата/на 5г. и на 1 г./ и останах доволна. Други деца нямаше, момичето постоянно се занимаваше с малкия, а големия си игра сам и накрая сме си тръгнали с рев.Мисля, че за малки деца е подходящо, обезопасено е и на тях ще им е интересно.Обаче им четох офертите за рожден ден и имат условие най-малко осем деца/или да си платиш за осем/, а според мен мястото е най-много за пет.Едното меню беше някъде за 76лв., а другото за 96лв-не съм абсолютно сигурна за цените!

Искам да Ви питам къде точно е Мечо Пух?

# 7
  • Мнения: 2 818
Искам да Ви питам къде точно е Мечо Пух?

В 215 блок, отстрани  Peace

# 8
  • Мнения: 1 063

В 215 блок, отстрани  Peace

А кой е 215 блок, някой от високите ли?

# 9
  • Мнения: 216

В 215 блок, отстрани  Peace

А кой е 215 блок, някой от високите ли?

Високия блок зад пощата в Младост 2 -входът е отзад не откъм улицата. Мисля че има табелка

# 10
  • Мнения: 370
Благодаря на отзовалите се. Все пак се спрях на Мечо Пух, защото ми предложиха по-гъвкави условия. В Шушумушка отидох, но я нямаше шефката. Дадоха ми мобилен и след 11 минутен разговор не бях наясно ще можем ли да си внесем алкохол за родителите или не. Общо взето останах с впечатление, че дамата няма установено мнение. Поиска ми 2-3 часа за размисъл, което ме изнерви. Накрая склони, но аз се чувствах като че ли съм я изнудила. А не обичам подобни чувства. Затова отидох вечерта в "Мечо Пух" и си направих резервация. Иначе Шушумушка е ново заведение, наистина има само три маси, но детският кът е добър. Предимството му пред Мечо Пух е че децата се виждат, не са в отделна стая. Това е!

# 11
  • Мнения: 1 063

В 215 блок, отстрани  Peace

А кой е 215 блок, някой от високите ли?

Високия блок зад пощата в Младост 2 -входът е отзад не откъм улицата. Мисля че има табелка

Благодаря!

# 12
детски клуб "усмивката" -младост 1,бл.24 до ДСК тел.0899134187

Общи условия

Активация на акаунт